La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1596 Culés

2

Myślę, że warto docenić te stopniowe wprowadzanie młodych zawodników do zespołu. 20 minut dla Busquetsa przy stanie 3-0 to czas w którym może poznać futbol na najwyższym ligowym poziomie. Zdecydowanie widać, że Busquets niebawem będzie stanowić o sile zespołu. Pomocnik na lata.

A tak już całkiem nieironicznie to po prostu współczuję Pablo. Jakkolwiek przeciętnie by się nie prezentował na treningach to te 20-30 minut przy 3 bramkowym prowadzeniu po prostu się należy.

Nie tego oczekiwałem od Xaviego... i w skali 1-10 dałbym mu na ten moment 3.

0

@Mazi Xavi to nie Koeman niestety w tym aspekcie.

0

@Mazi Torre jest po prostu overrated i podobna narracja jak przy Puciu. Kto wie może za kilka lat zagrają razem w LA. Prawda jest taka, że przy Koman zobaczył Pedriego na dwoch treningach i już wiedział jaki to talent, z Gavim było podobnie. Torre po prostu wypada słabo na treningach + nawet w meczach w jakich grał wyglądał tragicznie. To nie jest materiał na Barce tylko poziom jakiegoś Demira czy innego Halilovica

0

@Cvzx Xavi wystawia na lewym skrzydle beznadziejnego tam Raphinie. Nawet jeżeli na "treningach wypada tam super" to w czasie meczu gra tragicznie. Xavi nie jest dla mnie wyznacznikiem zaje bistości.

konto usunięte

0

@Mazi to nie czas na stawianie na młodych ze szkółki. Zresztą opieramy środek na Gavim i Pedrim. Na skrzydle gra Fati i Ferran. Mało Ci młodych? Wprowadzenie młodych takich jak Torre to też bardzo delikatna sprawa. Jeśli by wszedł z Villarrealem i zagrał źle a może przez niego byśmy stracili bramkę, to jak to ma mu pomóc? Będzie jeszcze czas na niego. Niech cierpliwie czeka na swój czas. A Xavi jest pod ciągłą krytyką, widać, że nie chce przekombinować.

0

@pioz123 a kiedy ma być czas na stawianie młodych, jak nie przy okazji takiego wyniku...? Czekamy, aż Pedri padnie?

konto usunięte

0

@Mazi z drużynami pokroju Elche, Cadiz czy Getafe. To raz. Po drugie nie wiemy jak Torre pracuje na treningach, może na tle innych nie zachwyca i Xavi go nie widzi w składzie. Więc po co ma go wpuszczać?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?