La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 678 Culés

4

Marzy mi się dzisiaj środek Gavi - Frenkie - Kessie. Busquets grzeje, Pedri odpoczywa, a my mamy trzech najbardziej wybieganych zadymiarzy, którzy mogą fizycznie unieść 90 minut z Bilbao.

konto usunięte

0

@CZAJUN_119 A Kessie jako kto? Bo chyba nie myślisz że jako pivot.

3

@Emhyr nie, Frenkie jako pivot.
Tylko nie piszcie pierdół, że on tam się nie nadaje. Busquets też już się tam nie nadaje.

1

@Emhyr logiczne, że FdJ jako defensywny, a Gavi i Kessie wyżej.

konto usunięte

0

@FrankliN7 Nie wiem czy logiczne bo FdJ zagrał 90% meczów w Barcelonie nie jako pivot

0

@Emhyr Frenkie zagrał jako defensywny z viareallem bardzo dobrze.

konto usunięte

1

@Adi123456789 Jedna jaskółka wiosny nie czyni tak samo tyczy się Ferrana. Owszem jeszcze raz powinien być tam wystawiony dla podtrzymania serii ale Xavi tego nie zrobi i pewnie Busq wróci.

2

@Emhyr No właśnie Busi wróci, to jest chory klub że gramy tym bocianem dalej, szkoda nerwów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?