La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

8

Aha, czyli ostatnio wszystko fajnie chodziło bez Busiego za to z Fatim i Ferran w składzie, to teraz robimy odwrotnie? XD

0

@clyde jak już się skończysz śmiać to weź pod uwagę, że gramy z innym rywalem, który ma mocne skrzydła dzięki braciom Williams.
Jak taktyka Xaviego się nie sprawdzi to będziesz krytykować, ale na razie na papierze Twój pomysł, by zostawić Balde i Roberto sam na sam na bokach z Williamsami wygląda śmiesznie, a nie skład Xaviego.

0

@Aragorn33 nie zmienia się składu, który grał dobrze. Zawsze można w połowie coś zmienić jak Williamsy by odjeżdżały.

0

@clyde zasada niedzielnych kibiców. Skład zawsze się dopasowuje do rywala i pomysłu taktycznego na dany mecz. Kluczem do zwycięstwa jest wyeliminowanie mocnych stron rywala a Bilbao najmocniejsze ma skrzydła, więc nie widzę nic dziwnego w podwójnym zabezpieczeniu boków.

0

@clyde jeszcze się śmiejesz z Xaviego? :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?