- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
47
Ależ Cristiano rozdrabnia to co zbudował przez całą karierę. Cały czas był bucem i chyba teraz nastał ten czas, że zwraca się to przeciwko niemu.
Odwalał jakaś maniane z odejściem gdzie rok wczesniej „cieszył” się ze wrócił do United, a tak na prawdę jeszcze chwila i poszedłby do City. Totalnie słaba forma, przeszkadzanie kolegom z drużyny, jakieś akcje z odmówieniem wyjścia na boisko i zejściem do szatni. Zesłanie do rezerw na kilka dni.
Coraz więcej osób widzi jaki to jest toksyczny człowiek, bo nawet coraz więcej kibiców MU ciśnie z niego.
Toksyczny człowiek, z ultra obsesja na swoim punkcie myśli, ze jest pępkiem świata i wszyscy będą pod niego grać i mu usługiwać. Dobry łeb.
2
@DaPidejpi Dużo lepiej, by wyszedł na tym gdyby po Juventusie poszedł kopać piłkę do MLS, a tak w wieku 37 lat spieprzył sobie "wizerunek", to że był bucowaty to każdy wiedział odkąd zaczął grać w Realu xD
2
@Medium No ta, ale jednak widziałem komentarze broniące go po tej akcji w lato. Teraz to wchodząc na strony kibicowskie United w Polsce jest sporo komentarzy jadących po nim
0
@Medium Ale w Realu jakoś jeszcze go umieli utemperować xD chociaż i tak był irytujący to bronił się sportowo
0
@Medium Przeciez MU tez bucowal :)
0
@DaPidejpi Po prostu ma za duży mental to nie jego wina xd
3
@Medium Dokładnie. Udawałby, że gra, byłby najlepszy w jakimś LA Galaxy(albo może i w całym MLS), bujał się po imprezach z gwiazdami Hollywood, byłby na świeczniku, ciągnął w nieskończoność, że jest najlepszy w historii, a amerykańskie TV, które znają się na piłce tak jak ja na szachach by tą propagandę ciągnęły za nim. Hajs i fejm jeszcze bardziej by mu się zgadzały niż przez cały pobyt w Europie. A tak tylko sra na koniec to tego ciastka "boskiego Cristiano", które wypiekał latami. Ale to już jego problem.