La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

0

Najgorsze jest to, że na wiosnę na kogokolwiek nie trafimy to tylko na papierze będziemy faworytem.

konto usunięte

0

@FCB24 Nie no jak trafimy na jakieś Bragi czy coś to bez przesady.

0

@Emhyr Braga może nie, ale taki Szachtar? Myślę, że mieliby szansę

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Barca jest półke wyżej od tych drużyn średnich lub dobrych ale półke niżej od tych najlepszych. Ten mecz nie powinien przysłonić wcześniejszych bo tu widać że wyszli bo musieli ambicji żadnych.

0

@Emhyr to samo czytałem po wylosowaniu Eintrachtu :P

0

@Emhyr ale tu nie chodzi o bycie półkę wyżej na papierze. Fornalik by rozwalił taktycznie Xaviego

konto usunięte

0

@FCB24 Ale z Eintrachtem był gorszy skład. Tu na nie wyjście z grupy złożyło się sporo rzeczy. Kontuzje które wymuszały ciągłe zmiany formacji i Lewy na to narzekał bo nie ma stabilizacji przez co nie ma formy itd. Ja dalej uważam że gdyby nie wypadł Araujo to te mecze byłyby dużo prostsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?