La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

konto usunięte

0

Hubert musi być chyba co najmniej w finale w Wiedniu żeby marzyć o Finalsach. Zobaczymy jak to będzie, może ktoś jeszcze wypadnie i się prześlizgnie.

2

@MesQueUnClub96 on ten turniej wygra

konto usunięte

6

@MesQueUnClub96 i po co on ma na finalsy jechać?
Niech siedzi w domu

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 trzeba pamiętać ze musi być minimum 7 w klasyfikacji ATP, bo Nole ma grę w finalsach z automatu po wygranym GS

konto usunięte

0

@talizmo no i to uwzględniłem
@Rust_Cohle po to żebyś narzekał

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Niech nie blokuje miejsca utalentowanym tenisistom, a i wstydu sobie oszczędzi

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Widze ze ty taki tutaj etatowy śmieszek, życie ci nie miłe XD

konto usunięte

6

@wasacz Następnym razem pisz do mnie to Ci odwołanie od bana napisze nieodpłatnie.
Po co nowe konta robić xD

2

@wasacz Mało tego że śmieszek to mistrz federacji Lucek Fight Club, ostrożnie na twoim miejscu bym podchodził

konto usunięte

1

@Mario96w ,,Lucek Fight Club,, ? co to jest xD jakiś wasz żart pewnie

3

@wasacz najlepsza federacja stowarzyszenia AA

4

@wasacz Widać że świeżak jesteś jeszcze, żyj, obserwuj, z czasem się wtajemniczysz

konto usunięte

2

@Kessie on nawet nie wie z jaką personą i osobistością pisze

konto usunięte

3

@wasacz wyśle Ci wyjątkowo popis z ostatniej walki o pas federacji lucek fight night i to Ci musi wystarczyć
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12331879#comment-12331879

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Nie no uśmiałem sie jak czytałem, jesteś promotor prawie jak MAti (wstawiony) Borek . xd

konto usunięte

1

@wasacz ale tam filmik jeszcze jest pod tym postem.
Wejdź w link bo Cię najlepsze ominęło

2

@wasacz możesz się śmiać ale @Luciano99 to szef wszystkich szefów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?