- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
0
Hubert musi być chyba co najmniej w finale w Wiedniu żeby marzyć o Finalsach. Zobaczymy jak to będzie, może ktoś jeszcze wypadnie i się prześlizgnie.
2
@MesQueUnClub96 on ten turniej wygra
6
@MesQueUnClub96 i po co on ma na finalsy jechać?
Niech siedzi w domu
0
@MesQueUnClub96 trzeba pamiętać ze musi być minimum 7 w klasyfikacji ATP, bo Nole ma grę w finalsach z automatu po wygranym GS
0
@talizmo no i to uwzględniłem
@Rust_Cohle po to żebyś narzekał
2
@MesQueUnClub96 Niech nie blokuje miejsca utalentowanym tenisistom, a i wstydu sobie oszczędzi
1
@Rust_Cohle Widze ze ty taki tutaj etatowy śmieszek, życie ci nie miłe XD
6
@wasacz Następnym razem pisz do mnie to Ci odwołanie od bana napisze nieodpłatnie.
Po co nowe konta robić xD
2
@wasacz Mało tego że śmieszek to mistrz federacji Lucek Fight Club, ostrożnie na twoim miejscu bym podchodził
1
@Mario96w ,,Lucek Fight Club,, ? co to jest xD jakiś wasz żart pewnie
3
@wasacz najlepsza federacja stowarzyszenia AA
4
@wasacz Widać że świeżak jesteś jeszcze, żyj, obserwuj, z czasem się wtajemniczysz
2
@Kessie on nawet nie wie z jaką personą i osobistością pisze
3
@wasacz wyśle Ci wyjątkowo popis z ostatniej walki o pas federacji lucek fight night i to Ci musi wystarczyć
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12331879#comment-12331879
1
@Rust_Cohle Nie no uśmiałem sie jak czytałem, jesteś promotor prawie jak MAti (wstawiony) Borek . xd
1
@wasacz ale tam filmik jeszcze jest pod tym postem.
Wejdź w link bo Cię najlepsze ominęło
2
@wasacz możesz się śmiać ale @Luciano99 to szef wszystkich szefów