La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

0

Barcelona od kilku sezonów notuje przychody + - 1 miliard €. Czy w tym przypadku utrata tych 20 mln spowoduje nasze bankructwo i kolejne dźwignie? Chyba nie. Uczywiście to dużo pieniędzy ale nie przesadzajcie

1

@kejdzi Przychód a dochód to dwie różne rzeczy. I tak, te 20 mln może zbawić Barcelonę.

0

@Hosh Wiem że to nie to samo, chciałem tylko pokazać skalę. Trudno, stało się. Teraz trzeba będzie to jakoś wyrównać

0

@kejdzi to raczej tak bardziej - niż +
765 mln przychodu za 2021 rok brzmi dobrze, gdyby nie fakt ze wydatków było na 955 mln :D
Tak, że tylko z jednego sezonu masz blisko 200 mln w plecy. Czymś to trzeb spłacić? Jaki masz pomysł? Laporta może sprzedać kolejne aktywa Barcelony ale prędzej czy później nie będzie czego sprzedawać. Przecież aktywacja tych dziwni to otrzmanie chwilówki za cześć udziałów w zyskach w kolejnych latach.

0

@kejdzi A ile notuje zysku? Ile notują zysku najlepsze kluby, to są ogromne pieniądze mimo iz przy miliardzie wyglądają jak nic nie znaczące drobniaki.

0

@kejdzi Przychod to jedno, zysk to drugie. Jeśli masz założone w budżecie 15mln zysku i stracisz 20 mln to jesteś na minus.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?