La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1183 Culés

2

@AlexDark00
22 godziny temu
@lukasz222 Bagsik słynie z głupot. Tylko Lewy umie podawać, Lewy jest najlepszy, a Dembele podawać nie umie. Wczoraj Polak zagrał cienko, to pisał mi, że i tak się broni marketingowo.

Nie kłam na mój temat.

Kto najlepszy.
https://www.fcbarca.com/105753-oficjalnie-robert-lewandowski-pilkarzem-fc-barcelony.html
Bagsik88
16 lipca 2022, 22:38
Osobiście wolałbym powrót Leo, ale bardzo lubię Polaka i mega cieszę z tego transferu.
Dzięki takim transferom widać, że Barca nieupadanie, a to najważniejsze.
A teraz uczcijmy minutą ciszy kibiców Realu za "pewny" transfer Mbappe.
W ZP 2021 byłem za Messim. I dalej chce jego powrotu i go cały czas bronie, ale tak na potrzeby twojej narracji, że to Polak najlepszy według mnie:D Z moich komentarzy TOP5, dwa są o Leo:D


O Dembele.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12359538#comment-12369531
Bagsik88
26 października 2022, 22:56
@AlexDark00 Na szczęście jest gracz za ponad 100 mln i nasz najlepszy zawodnik co takie podania nie sprawiają mu problemu:D A Pedri wcale za głowę się nie łapał po jednym z takich podań:D


Inny mój komentarz o Francuzie.
https://www.fcbarca.com/user/Bagsik88/komentarze?p=2#profileTab
https://www.sofascore.com/pl/zawodnik/ousmane-dembele/818244
https://www.sofascore.com/pl/zawodnik/pedri/99258
Więc z tymi dryblingami było tak, Pedri 2 próby i 1 raz udane, Dembele 8 prób i 1 udana:D Faktycznie super:D
Długie piłki Dembele 2 na 2, a Pedri 1 na 1....ah ta przepaść:D
Kluczowe podania 0 Dembele, Pedri 1, Lewandowski też 1.
Strat nie 22, a 27. Pedri 4:D
Podania Pedri ma 90%, a Dembele 72%:D
https://www.sofascore.com/pl/barcelona-bayern-munchen/xdbsrgb
Gdybym uważał, że nie umie tego to bym tego nie podał.

Tłumaczenie marketingiem..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12369113#comment-12369852
Bagsik88
26 października 2022, 23:06
@AlexDark00 Obrona wygrywa trofea....co robili w obronie nasi w LM?:D I Lewandowski to też marketing, dla ciebie obce pojęcie:D

"Tylko Lewy umie podawać"...nawet nie wiem jak to skomentować. To taka bzdura.


konto usunięte

6

@Bagsik88 Ze wam się chce jeszcze o tym Lewym wałkować xD

Ogolnie to beka bo przecież np taki @AlexDark00 i @Deviler mogliby napisać raz co sądzą o Lewym bo i tak już każdy wie jaki mają do niego stosunek, to samo tyczy się @masq i Messiego ALE przecież oni pragną tych gownoburz i się cieszą do monitora bo setny raz mogą o tym samym popie**olić i być z tego rozpoznawalnym na stronie xD

No nie oszukujmy się ilu z was obecnie jak pomyśli o @masq ma przed oczami byłego redaktora tego portalu, a ilu ma przed oczami hejtera Messiego? Odpowiedzcie sobie sami i radzę brać ich z przymrużeniem oka xD

To już wolę @betonito i te jego trolle bo chociaż monotematyczny nie jest do porzygu

5

@Bagsik88 Matko boska, @AlexDark00 vs Lewandowski i La Bamba to temat juz tak przewalcowany jak swego czasu lgbt i polityka podczas wyborów

ile mozna xd

konto usunięte

0

@Bagsik88 Bagsik kontra AlexDark to moja ulubiona telenowela

0

@Rust_Cohle A jak z Liverpoolu się śmieją to jak reagujesz? Będziesz odpuszczał w przyszłości?

0

@marcin62 @P33ck Ok, Wasze zdanie.

konto usunięte

2

@Bagsik88 szczerze, to mam Cię w ignorowanych bo odpisywałes mi tylko o Liverpoolu zawsze w każdej dyskusji - to samo za każdym razem. Tutaj Rozwinąłem post bo nie był odpowiedzią do mojego wpisu.
Polecam to samo zrobic z nimi

0

@Rust_Cohle Cudownie, zobaczymy jak Ty dalej będziesz robił.....czy zastosujesz się do swojej rady.

0

@Rust_Cohle Sam poruszyłeś temat do niego, a mnie pouczasz. To podobnie jak kultury nie umiałeś zachować.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12377059#comment-12377084
AlexDark00
1 godzinę temu
Mam dość tych FC... Dwa mecze z rzędu rozwalam gościa 4:1 do 30 minuty i drugi pajac kładzie pada zamiast wyjść.
Rust_Cohle
1 godzinę temu
@AlexDark00 pewnie to jakis fan Lewego.
AlexDark00
1 godzinę temu
@Rust_Cohle Możliwe. Ale masakra to jest.

0

@Bagsik88 Rust sobie po prostu żartuje, a ty ciągle chcesz udowodnić swoją głupią rację. Nie ważne co napiszesz nie zmieni to faktu, że Lewy w najważniejszych meczach był cienki. I tak obroną wygrywa się trofea, ale zobacz ile myśmy bramek strzelili xd 0 Bayernowi, nawet strzału nie oddaliśmy na ich bramkę w ostatnim meczu, a ponoć mamy zajebistego napadziora.Nie można wyjść z grupy strzelając tak mało.

0

@marcin62 Raczej AlexDark00 vs ludzie wypisujący dyrdymały o Lewandowskim *

0

@AlexDark00 Jaką głupią rację?:D

No bo grał tam co się stara i nasz najlepszy zakownik Dembele:D

4 pkt z Interem, które były łatwiejsze do zdobycia nie dałby awansu:D

0

@Bagsik88 A z Interem w Mediolanie Lewy strzelił? Przeszedł obok meczu i przegraliśmy 1:0.

0

@AlexDark00 Wytłumacz czemu taki wybitny Suarez w swoim prime, z Leo w składzie, nie strzela z Arsenalem, Atletico w LM? W lidze : znowu Atletico, Sevilla x 2, Real, W finale z Athletic Bilbao czy x Sevillą. To 15/16 jak zdobył ZB.

https://www.transfermarkt.pl/luis-suarez/leistungsdatendetails/spieler/44352/plus/0?saison=2015&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=

0

@Bagsik88 Po prostu nie strzelił. Strzelił w pierwszym meczu z Atletico 2 gole, a w lidze z nimi miał asystę. Z Arsenalem również gol i asysta.A z realem 2 gole w El Clasico wygranym 4:0.

0

@AlexDark00 To Lewandowski też takie mecze może mieć.

0

@Bagsik88 Narazie nie ma a grał już 2 z Bayernem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?