La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1854 Culés

8

Według was czy sędzia mógł dać za wczorajszy faul na raphinhy guillamonowi czerwo a przynajmniej sprawdzić to na varze? Bo to był Bezmyślny faul bez piłki zatrzymujący biegnącego do kontry Brazylijczyka

5

@Xxxbarca4ever Mógł...

4

@Xxxbarca4ever tak samo jak mógłby dać Alonso czerwo a nie żółtko

5

@Jakchcesz tu teoche inna sytuacja bo zobacz powtórke i niżej od Alonso był alba także nie był on ostatnim obrońcom czyli nie kwalifikuje się na czerwo. Przynajmniej według mnie

1

@Jakchcesz dokładnie, ten mecz oba zespoły powinny kończyć w osłabieniu. Wejście Alonso było skrajnie nieodpowiedzialne i dlatego kwalifikowało się na czerwo

0

@Xxxbarca4ever tak ale jak ten atak wyglądał. Gdyby coś takiego było w drugą stronę, np. na Robercie to domagałbym się czerwonej, to było bardzo głupie ze strony Marcosa.

0

@Xxxbarca4ever Tu raczej żółto. Ale Alonso powinien wylecieć

3

@Jakchcesz faul był głupi ale nie był aż tak brutalny bardziej taktyczny

6

@Jakchcesz ale kluczowa w tej sytuacji jest piłka, która była "w zasięgu" Alonso. Tam była walka teoretycznie o piłkę, a faul na Raphini to kopnięcie z premedytacją. Przecież on tam się zatrzymał, zaczekał na Brazylijczyka i go specjalnie kopnął. Książkowy przykład czerwonej kartki za faul bez piłki. Takie moje zdanie tylko.

0

@Xxxbarca4ever nie był brutalny? To było wejście w okolice kolana. To się kwalifikuje na czerwo

2

@VegetaPolska takich fauli w każdym spotkaniu jest kilka. To jest mocna żółta kartka ale nie ma kwalifikacji na czerwo

1

@mrboom @Xxxbarca4ever okej rozumiem wasz punkt widzenia. Według mnie tam mogła być czerwona i bym nie miał pretensji do sędziego.

1

@tbas jaka czerwona dla Alonso jak tam jeszcze dwóch naszych było xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?