- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1040 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1040 Culés
2
Takie 1-0 po bramce w 93 minucie smakuje lepiej niż łatwe zwycięstwo 4-0. Nie dziwię się, że Real często przepycha mecze. Takie zwycięstwa budują pewność siebie
1
@VamosVamos 1-0 lepsze niż 4-0? Aha.
1
@Kgorecki2500 Nie jest może lepsze, ale smakuje na pewno lepiej. Radość jest znacznie większa. Po za tym euforia całego klubu wczoraj była bardzo widoczna
0
@Kgorecki2500 akurat tutaj rację ma, że jednak taki gol cieszy bardziej niż 4-0, które może paść w 1. połowie i od razu studzi entuzjazm, a druga połowa już na chodzonego
0
@okiemtypera_lucaxx95 @VamosVamos No ja tam bardziej wolę wygrane 4-0 akurat :P
0
@okiemtypera_lucaxx95 Oczywiście, że tak. Zawodnicy po takim meczu schodzą do szatni tak naładowani że za 10 min mogli by wyjść i rozegrać jeszcze jeden mecz :P
0
@Kgorecki2500 Jasne, dla widza więcej bramek to lepsze widowisko ale ta euforia po wygranym meczu w końcówce to coś wielkiego. Ostatni raz to chyba remontada z PSG :P
0
@Kgorecki2500 https://www.fangol.pl/view/346065/tak-xavi-dziekowal
Zobacz i powiedz mi, że takie mecze nie budują morali :P
1
@Kgorecki2500 4:0 jest fajne ale już po 2 lub 3:0 mecz siada i oglądasz na luzie przeciwnik już się poddał i dogrywanie meczu a tutaj siedzisz na szpilkach i modlisz się i patrzysz na ten czas ile jeszcze zostało. Mimo że to był najbardziej męczący mecz w sezonie to bardzo się ucieszyłem z bramki.
0
@VamosVamos Ta, a później przychodzi mecz z Bayernem i tyle , tego budowania morali.
@Emhyr Nie no, ja też się ucieszyłem ale wolę, żeby drużyna nie serwowała nam takiej nerwicy do końca :P
0
@Kgorecki2500 Bayern to rywal dwie półki wyżej. Na nich też przyjedzie czas.