La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 710 Culés

45

Real oburzony o sędziowanie przypomina mi aktywistów LGBTQWERTY+ żądających tolerancji wyzywając przy tym ludzi xDD

konto usunięte

1

@jacobFCB Real oburzony o sędziowanie przypomina mi ludzi próbujących być branymi na poważnie piszących LGBTQWERTY XD

5

@Compadre przepraszam. :(
O której literce zapomniałem?

5

@jacobFCB Zapomniałeś o "+", który oznacza inne baśniowe stwory. xD

2

@AlexDark00 poprawione. Jak mogłem.

konto usunięte

0

@jacobFCB Ziomek, ale nie okazując im tolerancji, no to stawiasz się na równi z krzykaczami z przeciwnej strony barykady. Oboje siebie warci jesteście - no i tego oburzenia Realu jeszcze ;)) Peace

1

@Compadre nie będę miał nigdy szacunku dla osób, które mi tego szacunku nie okazują. Jedyne co robią to plują jadem robiąc z siebie ofiary losu xD
Bynajmniej - nie jesteśmy siebie warci. Za taki wyskok powinieneś dostać perma...
Peace

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@AlexDark00 Ale kto jest tym świrem z psychiatryka? Ty nie znasz żadnego geja, lub osoby bi? Wychodzisz z domu czasem? Myślę, że taki Iwaszkiewicz, Gombrowicz, czy Białoszewski to cię intelektem delikatnie przewyższają ;)))

konto usunięte

0

@jacobFCB Ale to ty dzwonisz - zaczynasz dyskusję. Nikt cię nie obraził chyba wcześniej? A z tym permem, to rozumiem, że żart :D Spokojnej nocy

4

@Compadre Znam, są to normalne osoby, które nie chodzą na parady, nie paradują nago po ulicy, nie niszczą okolicy podczas tych parad i nie każą mi tolerować ich, bo inaczej będę faszystą, nazistą i czymś innym. Są spoko, szanuje ich i normalnie się z nimi koleguję. To o czym pisze kolega wyżej jest chorą lewicową ideologią, której nigdy nie będę tolerować ani szanować.

konto usunięte

0

@AlexDark00 No pewnie, bo każdy aktywista LGBT, to paraduje nago po ulicy i niszczy okolice XD Tak samo jak każdy patriota pali mieszkania i wyrywa kostkę podczas Marszu Niepodległości. A każdy Polak to złodziej! Mi samochód raz ukradł Polak, to teraz będę pisał polska z małej litery, BO PRZECIEŻ TO ZŁODZIEJE! Propagandę siejesz jak TVP XD

1

@Compadre Nie każdy, ale wszyscy idą w myśl tej ideologii, która od kości jest zgniła. Tak jak napisał kolega wyżej - każe sie tolerować, a sama nie toleruje niczego poza swoim zdaniem. Jak masz inne to jesteś faszystą, nazistą, homofob i transfob. Nawet stworzyliście pojęcia jak "homofob" właśnie xd

2

@Compadre obrażają mnie ich wypowiedzi. Wyzywaja mnie i inne osoby które nie wyobrażają sobie, że koń może być królikiem, jeżeli najdzie go na to ochota, od faszystow, zasciankowcow, transbigenderofobów etc.

Skoro w ich rozumieniu nieistotne jest to, co jest w dowodzie, tylko to co się czuje - to ja pójdę jutro do ZUSu i poproszę o Górniczą emeryturkę, bo utożsamiam się jako 70 latek, który 50 lat ciężko pracował ryzykując życiem.
Rozumiem, że jeżeli jej nie dostanę to powinienem obrazić się na cały świat, zwolac konferencje i ruszyć ze strajkami. Nie zapominając o obrzucaniu wyzwiskami wszystkich którzy się ze mną nie zgadzają xD

A i tak. Odnośnie perma to oczywiście był żart. Mam bardzo duży dystans do samego siebie;)

I żeby nie było! Każdy ma prawo żyć tak jak sobie życzy. Nie byłoby tej gadki, gdyby zachowywali się jak przystoi normalnym ludziom. Bez wyzwisk, porównań, gróźb i narzucania swojej ideologii.
Ci co gadają o faszyzmie sami go egzekwują. Spójrz na wschód.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?