La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

konto usunięte

42

Przebieranie się i chodzenie od domu do domu po słodycze to wymysł szatana. Ale tylko w październiku. W styczniu to kolędowanie.

6

@TheNekro94 Ministranci zbierają słodycze? Gdzie Ty chłopie mieszkasz xD

4

@BorzyKrzys nie słodycze a pieniądze, są mniej szatańskie

konto usunięte

1

@BorzyKrzys Ministranci kolędują? Może też. Ale raczej się nie przebierają. Mylisz pojęcia.

9

@BorzyKrzys Ministraci zbierają tylko bitą śmietanę w kościele :=]

Chodzi o sam fakt łażenia po domach.

1

@BorzyKrzys chodzi o kolędników, takie tradycje na niektórych wsiach są jeszcze, ze przebierają się za jakieś tam diabły itp i chodzą po domach

1

@MadafakinGuy @Danny Gaucho @TheNekro94 U mnie w Berlinie za takie coś po prostu dostaje się wp...ol Miasto grzechu.

0

@MadafakinGuy Oj od czasów covida to już chyba na największych dziurach czyt. wsiach się tak nie robi

2

@TheNekro94 Kolędnicy przynajmniej oferują swoje usługi a nie wysuwają rządania dotyczące artykułów cukierniczych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BorzyKrzys w Berlinie to fajne kluby macie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?