- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Marcelinho99
2
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ferdas_rawa
3
@Bykunn "Art. 240. [Karalne niezawiadomienie o przestępstwie]§ 1. Kto, mając wiarygodną... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
0
Rangersi bilans 2:22 w LM. Trochę więcej się po nich spodziewałem, ale odszedł Gerrard i trochę się to sypnęło. Nawet liderem ligi nie są, a w klasyku Celtic ich zlał 4:0
0
@P33ck Szkocka liga stoi na kiepskim poziomie jak widać, Celtic też nie powalczył
0
@Medium To samo holenderska. A największe zaskoczenie zdecydowanie portugalska
0
@P33ck Niestety holenderska służy jedynie do szkolenia chłopaków i sprzedawaniu ich za gruby $$$, w ogóle gdyby Celtic z Rangersami poszli do premier league, to coś czuję, że szybko graliby o utrzymanie się w championship xD
0
@P33ck Celtic to pewnie poziomie Victorii Pilzno
4
@Medium Tylko by mieli 2x większy budżet na transfery wtedy.
0
@Criss18Barca W sumie racja, nawet 5x większy
0
@P33ck @Medium Szkocka już od wielu lat słaba. Może w 20 wieku jako tako sobie radzili, ale ogólnie, to Liga dwóch, a nawet już można coraz śmielej twierdzić, że jednego klubu. Rangersi potrzebują stabilizacji, aby stawić czoła w lidze swojemu rywalowi inaczej, będziemy oglądali dalej Celtic jako najlepszą ekipę w Szkocji. Nawet spójrz, w ciągu ostatniej dekady Celticu nikt nie napędzał. Ta liga jest słaba, ale mam wrażenie, że kiedyś ekipy ze Szkocji potrafiły bardziej się stawić swoim rywalom. Obie drużyny zwyczajnie muszą się napędzać, jak Barca-Real kiedyś, czy rywalizacja Messi-Ronaldo.
0
@Medium Potwierdzam, kalafiory jak nic ale i tak lepiej sie to oglada niz ekstraklape
1
@Rewolucja123 Bo Szkoci kiedys byli waleczni. Z pokolenia na pokolenie sa coraz wiekszymi cipami i chlejusami.
Zreszta jak kiedys tu przyjezdzalem, to spodziewalem sie ludzi pokroju naszych starych gorali a okazalo sie, ze wiekszisc to mieczaki bez swojej opinii.