La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1682 Culés

6

"Dotrzymujemy kroku Premier League, mimo że ekonomicznie może być silniejsza." - Javier Tebas

2

@macio_944 Brawo dla ligi Portugalskiej

0

@macio_944 Włoska najprzyjemniejsza do oglądania i w końcu w Europie zaczynają drużyny sobie radzić

4

@macio_944 A i tak pewnie hiszpański zespół wygra :P

0

@macio_944 Znaczy też uważam, że Tebas pierdzieli głupoty, ale podawanie liczby hiszpańskich zespołów w tegorocznej edycji LM jako dowodu na jego odklejenie to... no nie można tak.
W zeszłym sezonie w LM w fazie pucharowej mieliśmy Real (zwycięzca), Atletico i Villarreal (półfinalista). 3 drużyny, a mogły być 4 gdyby Barcelona po raz kolejny się nie skompromitowała. Sevilla miała bardzo łatwą grupę, ale też zagrała słabo.
W sezonie 20/21 mieliśmy 4 hiszpańskie zespoły w fazie pucharowej.

0

@macio_944 A w finale pewnie Real PSG xD

0

@Zoker No ale tegoroczna LM podkreśla tendencję jaka jest w hiszpańskiej piłce. Jak sam pisałeś w 20/21 było to 4/4 w fazie pucharowej, rok później w 21/22 3/5, a teraz w 22/23 już tylko 1/4. Jak dodamy do tego to co dzieje sie na rynku transferowym, ze tylko Real,Barca i Atleti są w stanie utrzymać swoich czołowych zawodnikow, a inne dobre marki jak np. Sevilla, Villareal czy Sociedad tracą piłkarzy/trenerów na rzecz średniaków z Anglii. Mi to niestety przypomina coraz bardziej kryzys jaki był w piłce włoskiej kilka lat temu, gdzie poza Juve było bardzo trudno wyjść z grupy jakiejkolwiek drużynie włoskiej. Oczywiście od 24/25 będzie system szwajcarski w LM, więc bedzie wtedy pudrowanie trupa i nie będzie tego widać tak naocznie jak teraz.

0

@macio_944 Mogły być trzy Portugalskie,ale ten cholerny Sporting zrobił klasyczny choke z Eintrachtem,i na własne życzenie nie wyszedł z grupy.Mecze z Marsylią od Sportingu też były co najmniej dziwne.Może za rok!

konto usunięte

0

@Medium najprzyjemniejsza Premier League. Prawie każdy mecz ogląda się dobrze. Dla odmiany w LaLiga prawie żaden

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?