La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

1

Kariera Gerarda Pique w Fc Barcelona według mnie,ma dwie fazy.Faza pierwsza-lata 2009-do początku maja 2019 przed rewanżem z Liverpoolem.To była najlepsze 10 lat w historii Fc Barcelona jak i samego Gerarda.Wygrał wszystko co jest do wygrania z Barceloną,Hiszpanią.Można doliczyć też mistrza Anglii oraz ligę mistrzów 2008 z United,ale tutaj miał mniejszy wkład.W Fc Barcelona był legendą w tej pierwszej fazie.Druga faza ta od rewanżu na Anfield w maju 2019,jest tą fazą dużo dużo dużo gorszą.Niestety był jedną z twarzy tych wpadek,kompromitacji i zjazdu klubu do takiego stanu.Był malutki sukces w postaci Pucharu Króla 2021,a w szczególności tej bramki z Sevillą w 95 minucie rewanżu półfinałowego który dał dogrywkę,a później sukces Barcelony i ostatecznie puchar Króla,ale ta druga faza była zdecydowanie nieudana i zmierzchem kariery Gerarda.Uważam jednak że Camp Nou,5 listopada powinno zrobić mu owacje na stojąco,bo Pique Barcelonę ma w sercu i jest jedną z legend klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?