La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1355 Culés

konto usunięte

2

Opakowanie Mundialu zawsze było magiczne. Odliczało się miesiące tygodnie dni tysiące artykułów kto wygra kto może być czarnym koniem lub potencjalne nowe talenty. Tutaj nawet nie znam dokładnej daty rozpoczęcia i końca a jak już sobie to sprawdzę to później zapominam. Zamiast hype'u jest jakaś polityczna przepychanka co na Mundialu będzie można robić a co nie. Najgorsze opakowanie Mundialu póki co oby sportowo dowiózł.

8

@Emhyr Psioczenia na mundial widzę ciąg dalszy.. Ja tam czekam jak na każden inny

konto usunięte

0

@Mario96w Nie wiem czy psioczenia. Mundial jest co cztery lata i zawsze czułem taki gruby hype a tu nawet nie wiem kiedy startuje. A co więcej ten w 2026 ma być w Ameryce Północnej i ciekaw jestem godzin.

1

@Emhyr Zawsze się szło po browarki przed meczem w krótkich spodenkach, po pracy jeszcze nad jezioro się wpadło przed meczem. Teraz tego zabraknie. Tej magi, nie wspominając już o ogródkach barowych czy oglądaniu spotkań Polaków w strefie kibica.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?