La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 507 Culés

konto usunięte

4

Nie dosyć że Pique rezygnuje z wynagrodzenia to jeszcze jego odejście przyciągnie jutro przynajmniej 20 tys więcej na trybuny.

3

@Janiama Maćku a jak wyglądało Twoje pożegnanie, Twój ostatni mecz?Kończyłeś karierę z własnej woli, przez jakieś kontuzje, wypalenie czy po prostu wiedziałeś że to już czas? Wydaje mi się że nie pisałeś o tym ale mogłem coś przegapić.

konto usunięte

4

@AduŚ07 Listopad 2003 graliśmy mecz ostatniej jesiennej kolejki w Skierniewicach, Unia Skierniewice Okęcie Warszawa. Nie wiedziałem że to będzie mój ostatni mecz ale tak wyszło. Wynik 2 2 a ja w ostatniej minucie z 20 metrów po długim słupku uderzyłem w poprzeczkę. Ten strzał jakby oddał całą moją przygodę w piłkę. Wszystko fajnie ale na końcu czegoś zabrakło.
Runda jesienna się skończyła i wróciliśmy do treningów na początku stycznia. Wtedy dostaliśmy informacje że klub nie ma pieniędzy i muszą nam obniżyć wynagrodzenia. Wtedy grzecznie podziękowałem i zakończyłem grę w piłkę. Wróciłem do domu i powiedziałem żonie że już więcej nie zagram zawodowo w piłkę.

0

@Janiama ile zarabiałeś ?

konto usunięte

0

@gumaz za mało :)

0

@Janiama powiedz pliska ciekawy jestem jak płacili Wtedy

konto usunięte

0

@gumaz w Okęciu zarabiałem do ręki w 2003 r 5 tys zł. Oczywiście do tego były premie za wygrany mecz chyba 1000 zł. Mieszkałem bardzo blisko w swoim domu więc kosztów żadnych nie miałem. Miałem już syna i nigdzie nie chciałem wyjeżdżać. Dlatego zostałem w Warszawie i dwa lata grałem w Okęciu.
To nie były małe pieniądze ale lepiej nowe życie zacząć mając 30 lat niż grać jeszcze z 5 lat na takich warunkach i tak naprawdę nic z tego nie mieć.

konto usunięte

2

@Janiama To chyba tak jakby teraz mieć z 20 tys/msc.

konto usunięte

0

@Crystal37 Najniższa krajowa była chyba 800 zł. Czyli faktycznie tak jak teraz z 18 tys przy 3 tys najniższej

0

@Janiama powiedz mi serio pytam te wszystkie mafię itp widziałeś kiedyś słowika itp? Lub miałeś jakieś problemy było tak niebezpiecznie wtedy w wawie ?

konto usunięte

0

@gumaz Jak przyszedłem do Legii latem 1998 r to zaprosił nas do swojej nowej restauracji w Pruszkowie Masa. Byłem w tym lokalu i tam było kilku innych gangsterów. Ale żadnych innych kontaktów nie miałem. Jestem z Poznania a tam mieliśmy swoją bandę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?