La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1997 Culés

0

FIFA 23
Czy jak zostawie sobie player picki na następny tydzień, bo w tym jest słaba drużyna tygodnia, to dostane graczy z nowej drużyny tygodnia czy starej?

0

@Kuba_1 No z tej, która jest aktualna.

0

@MesQueUnClub_87 To lepiej zostawić sobie?

0

@Kuba_1 Myślę, że lepiej jest cieszyć się grą, otwierać paczki na bieżąco i w następnym tygodniu zakwalifikować się, zdobyć punkty i otworzyć następne paczki Pick.

0

@MesQueUnClub_87 No tak masz rację, ale w tym tygodniu jest tylko Mane i tak naprawdę nikt więcej.

1

@Kuba_1 I tak trzeba mieć zajebistego farta, żeby trafić tę jedną z dwóch/trzech najlepszych kart z drużyny tygodnia, więc zazwyczaj to jest tak, że trzymasz te paczki na najlepsze karty, a i tak dostajesz coś "na pocieszenie". Znam to z autopsji, ALE oczywiście jest to loteria i jak czujesz, że warto przetrzymać to zaufaj instynktowi ;)

0

@Kuba_1 jeśli mnie pamięć nie myli to picki tak czy siak otrzymasz za tą którą mamy teraz czyli Mane i reszta. Z paczkami jest inaczej. Z ifami to możesz sobie otworzyć kiedy będzie lepsza drużyna. Jeśli się nie mylę. Ale raczej się nie mylę.

0

@VegetaPolska W takim razie dzięki, bo nie wiedziałem :)

0

@Kuba_1 spoko. Ale to wiesz tak na 99% mam rację. Z ifami to ja często zostawiałem na inną drużynę a i tak gówno trafiałem. A picki no to od razu trzeba otwierać bo się betonujesz i nie możesz nic zrobić wtedy

0

@VegetaPolska Właśnie zostawie sobie tylko pake z Ifami i otworze jak będzie ciekawa drużyna tygodnia. A jaką range zazwyczaj wbijasz?

0

@Kuba_1 w poprzednim tygodniu miałem 14 winow. Ogólnie to 11 a jak słabo idzie to 9

0

@VegetaPolska Czyli kręcisz się między 6 a 5 rangą?

0

@Kuba_1 no 14 winow to 4 ranga, 11 to 5 ranga a 9 winow to 6 ranga z czego tej 6 rangi to miałem często w poprzedniej Fifie. W tej cały czas wbijam 11 winow i raz tydzień temu 14

0

@VegetaPolska To dobrze sobie radzisz, ja zazwyczaj wibjam 5 rangę, a w tym tygodniu zabrakło mi jednego wina do 4.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?