La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2085 Culés

2

konto usunięte

0

@Kgorecki2500 Na jakiej platformie grasz?

0

@Rl9k1nG PC .

0

@Kgorecki2500 Jaki składzik masz?

konto usunięte

2

@Kgorecki2500 To nieźle. Gratuluję i życzę osiągnięcia jeszcze wyższych dywizji.

0

@Kuba_1 Taki:
https://zapodaj.net/a4de8c08acdcd.jpg.html
Za Felixa wleci Lewandowski POTM. W grze to jest 4-2-3-1 że skrzydłami i Felix na ŚPO

0

@Kgorecki2500 Jak ci się gra Chukwueze? Bo mi mega średnio, odbija się od obrońców i łatwo go przepchać.

0

@Kuba_1 Na razie od biedy może być. Za darmo był to zrobiłem. U mnie tak na ok. 40 spotkań ma te ok. 20 bramek i 20 asyst ale fakt, lubi się poodbijać od obrońców.

1

@Kgorecki2500 Cieniutko póki co to wygląda ;)

U mnie: Oblak (89)
Alba (85), Alaba (86), Kounde (84), Carvajal (84)
FDJ (87), Rodri (89), Goretzka (87)
Raphinha (83), Lewy (91), Carrasco (85)

I Benzema na ławce

3

@Kgorecki2500 gratuluję. Ja druga, ale powiem szczerze, że to już jest męcząca liga. Wiadomo, to 8 winów zawsze wleci, ale tam już są same spoceńce z Haalandami i nadużywające op mechanik. A ja lubię grać w piłkę, a nie w to, co fifa każe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?