La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

konto usunięte

0

Chyba nigdy żaden piłkarz nie irytował mnie tak, jak Dembele. Koleś robi szum, gra na alibi, marnuje co popadnie, ale zawsze choć raz zamknie mi mordę jakimś eloelo z zaskoku.

Niemniej już dawno nie powinno go być w Barcelonie. Można za niego całkiem dobry hajs przytulić.

4

@MAGNETO Z Dembele jest ten problem, że on albo gra jak światowej klasy skrzydłowy, albo jak totalny, ślepy placek przewracający się o własne nogi. Nigdy nic pomiędzy.

1

@MAGNETO No nwm czy można przytulić niezły hajs. On ma bodajże jeszcze 1,5 roku kontraktu, a jak był za darmo to tylko Barca go chciała. Mimo irytowania to liczby daje. Za niego mamy Raphinhę, który jeszcze się nie wpasował.

konto usunięte

0

@AlexDark00 No liczby daje, ale żadnej gwarancji jakości w meczach o stawkę.

1

@MAGNETO Niby tak, ale na rynku jakichś mega ciekawych opcji nie ma, na które byłoby nas stać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?