- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1354 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
maroon
3
@Bykunn Z jednej strony tak to oczywiście wygląda, ale z drugiej widząc nastawienie prokuratury... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Roobo
11
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1354 Culés
1
Tottenham nie jest wielkim klubem, to i trofeów nie wygrywa. Logiczna całość. Co roku gdzieś tam wymieniany, ale w kontekście mistrzostwa nikt nie traktuje ich poważnie. Bale wiedział, że trzeba uciekać do Realu, by coś wygrać. Kane też, ale jego transfer do City zablokowali.
1
@MESSIah16 Sam sobie zablokował podpisując nowy kontrakt rok wcześniej, czy tam dwa
0
@Medium prawfa, strzał w stopę sobie zrobił
0
@MESSIah16 no niestety mieli pecha, że Romek kupił Chelsea a szejki wybrali City. Pewnie teraz ich trenowałby Pep a Manchester ciulał się gdzieś po Championship. No chyba, że wcześniej kupiłby ich Romek to mieliby już jakieś mistrzostwa na koncie. Chelsea wtedy musiałaby się zadowolić 1 mistrzostwem z 1955 roku. Logiczna całość.
A co do Kane'a to jak kolega wyżej napisał, sam się nie popisał podpisując kontrakt na 5 czy tam 6 lat.
1
@cris2706 Manchester City w XX wieku wygrał Mistrzostwo Anglii dwa razy ;)
0
@MESSIah16 City tak, Chelsea bez Romka 1 mistrzostwo. Potężne giganty angielskiego futbolu :) Musi jeszcze spooooooro czasu upłynąć, żeby te kluby przeskoczyły United. O ile to zrobią. Chyba tylko City pod okiem Pepa i z tym kapitałem, który posiada ma na to jakieś szanse. Ale tego w 10 lat się nie da zrobić.
0
@cris2706 moze nigdy nie zrobią, mi wystarczy ze staną się wielkim klubem :)
Nie wiadomo, ile potrwają ich sukcesy, czy Pep zostanie itd
0
@MESSIah16 może nigdy, może za 15 lat, nikt tego nie wie. Ale Pep w tym sezonie może sięgnąć po 5 mistrzostwo w 6 sezonie. Ma możliwości, żeby na bieżąco sobie wymieniać zawodników i dopasowywać kadrę (de Bruyne będzie tylko ciężko zastąpić), więc jak utrzymałby to tempo to za 15 lat City mogłoby być najbardziej utytułowanym klubem w Anglii. Z Pucharami Anglii i Ligi Angielskiej nie jest tak źle. Pucharów Ligi Angielskiej mają 8, tylko Liverpool ma więcej - 9 a Pucharów Anglii mają 6 i są na 5 miejscu pod tym względem. W LM mają trochę pecha, ale w końcu kiedyś wygrają.
Oczywiście to pod warunkiem, że Pep zostałby w City chociaż na taki czas jak Wenger w Arsenalu. Jeśli zostałby w City na tyle co SAF w United to by go przebił w mistrzostwach Anglii.