La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

konto usunięte

1

Tottenham nie jest wielkim klubem, to i trofeów nie wygrywa. Logiczna całość. Co roku gdzieś tam wymieniany, ale w kontekście mistrzostwa nikt nie traktuje ich poważnie. Bale wiedział, że trzeba uciekać do Realu, by coś wygrać. Kane też, ale jego transfer do City zablokowali.

1

@MESSIah16 Sam sobie zablokował podpisując nowy kontrakt rok wcześniej, czy tam dwa

konto usunięte

0

@Medium prawfa, strzał w stopę sobie zrobił

konto usunięte

0

@MESSIah16 no niestety mieli pecha, że Romek kupił Chelsea a szejki wybrali City. Pewnie teraz ich trenowałby Pep a Manchester ciulał się gdzieś po Championship. No chyba, że wcześniej kupiłby ich Romek to mieliby już jakieś mistrzostwa na koncie. Chelsea wtedy musiałaby się zadowolić 1 mistrzostwem z 1955 roku. Logiczna całość.

A co do Kane'a to jak kolega wyżej napisał, sam się nie popisał podpisując kontrakt na 5 czy tam 6 lat.

konto usunięte

1

@cris2706 Manchester City w XX wieku wygrał Mistrzostwo Anglii dwa razy ;)

konto usunięte

0

@MESSIah16 City tak, Chelsea bez Romka 1 mistrzostwo. Potężne giganty angielskiego futbolu :) Musi jeszcze spooooooro czasu upłynąć, żeby te kluby przeskoczyły United. O ile to zrobią. Chyba tylko City pod okiem Pepa i z tym kapitałem, który posiada ma na to jakieś szanse. Ale tego w 10 lat się nie da zrobić.

konto usunięte

0

@cris2706 moze nigdy nie zrobią, mi wystarczy ze staną się wielkim klubem :)

Nie wiadomo, ile potrwają ich sukcesy, czy Pep zostanie itd

konto usunięte

0

@MESSIah16 może nigdy, może za 15 lat, nikt tego nie wie. Ale Pep w tym sezonie może sięgnąć po 5 mistrzostwo w 6 sezonie. Ma możliwości, żeby na bieżąco sobie wymieniać zawodników i dopasowywać kadrę (de Bruyne będzie tylko ciężko zastąpić), więc jak utrzymałby to tempo to za 15 lat City mogłoby być najbardziej utytułowanym klubem w Anglii. Z Pucharami Anglii i Ligi Angielskiej nie jest tak źle. Pucharów Ligi Angielskiej mają 8, tylko Liverpool ma więcej - 9 a Pucharów Anglii mają 6 i są na 5 miejscu pod tym względem. W LM mają trochę pecha, ale w końcu kiedyś wygrają.
Oczywiście to pod warunkiem, że Pep zostałby w City chociaż na taki czas jak Wenger w Arsenalu. Jeśli zostałby w City na tyle co SAF w United to by go przebił w mistrzostwach Anglii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?