La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

konto usunięte

0

"Gdybyśmy w zeszłym tygodniu strzelili jedną bramkę więcej, zajęlibyśmy pierwsze miejsce. Jestem jednak zadowolony z tego, czego dokonała moja drużyna. Byliśmy w stanie dobrze się zaprezentować, zmieniając nasz system podczas fazy grupowej. Teraz, jeśli chcesz zajść daleko, musisz pokonać wielkie zespoły. Myślę, że wylosujemy świetnego przeciwnika." - Christophe Galtier

Tutaj wypowiedź trenera PSG jeszcze przed losowaniem. Zapewne wielu tutaj przypadłaby do gustu. Teoretycznie bije z niej mentalność wielkiego klubu, ale czyny zobaczymy dopiero w lutym.

1

@MESSIah16 No i ma rację, jak chcesz coś wygrać, musisz pokonać wszystkie zespoły, co za różnica na jakim etapie. Czy Real beczał, jak dostał najlepsze drużyny w stawce rok temu? Nie przypominam sobie.

1

@MESSIah16 gdyby Xavi w LM wylosował Club Brugge to by narzekał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?