La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

1

Redaktor TVP info przed chwilą w dyskusji w programie Minęła 20.:"Gdyby sądy rzeczywiście były pisowskiego,to ci aktorzy którzy jeżdżą pijani już dawno siedzieliby w więzieniu".

Czyli rozumiem, że sąd wydałby wyrok na zamówienie polityczne zgodnie z oczekiwaniem PiS i to byłaby dopiero niezależność sądu. Wiedziałem że standardy dziennikarzy TVP są niskie, ale to jest jednak przerażające . Gość powiedział to jakby mówił o pogodzie.

konto usunięte

0

@Przemek2323 za jazdę po pijanemu powinno się iść siedzieć.
Zbyt wielu ludzi straciło bliskich przez pijaków, którzy nie mieli tyle oleju w głowie, by pod wpływem nie siadać za kółko. Dla mnie za zabicie kogoś mając promil czy dwa powinno się być sądzonym jak za zabójstwo.

0

@Przemek2323 a moze wydalby jakis bardziej sprawiedliwy wyrok niz np ten Najsztuba?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?