- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
0
Dzisiaj w TV gorący temat o dzietności w Polsce. Kaczka zarzucił, żeby odwrócić uwagę od problemu inflacji.
Po pierwsze jak Polacy mają chcieć mieć dzieci, jak mieszkania są kolosalnie drogie, żłobków nie ma żeby zostawić te dzieci, bo przecież trzeba pracować po 10 h dziennie na drogie kredyty. Bo kaczka ma problem żeby zmienić ustawe bankową i wprowadzić stała stopę procentową na pierwsze mieszkanie dla młodego człowieka np. Marzą plus wibor 4%. Zamiast tego się pierdolami zajmują.
I niedługo ma nas być 37 ml, bo brak dzieci. Już nie mówiąc, że teraz jest nas 43 ml bo 5ml Ukrinców tutaj przyjechało. Może przyjedzie następne 5 ml, a nie znalsi się żeby tam się to skończyło. Więc jaki problem. Wroclaw to teraz druga Ukraina. Nie mówię, żeby nie pomagać. Ale czemu wszystko do nas.
1
@Kszysiek7 No to jak będzie mniej ludzi to będzie więcej mieszkań wolnych do oddania młodym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Medium Brzmi jak plan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kszysiek7 nie do końca, duży wpływ na dzieci ma po prostu zwykła chęc/nie chęć ich posiadania. W wielu bogatych krajach dzietność jest niska, bo ludzie wolą realizować swoje marzenia, spełniać się. W w krajach biednych znów odwrotnie, z tym że tam po prostu seks uprawiać się chce, a wiedza o antykoncepcji lub jej dostępność żadna.
0
@Kszysiek7 Skąd ty wziąłeś te 5 mln Ukraińców? Tyle to przekroczyło naszą granicę, ponad milion pojechał dalej ponad 2 mln już wróciły do siebie.
0
@mkord Korwin mu powiedział.
0
@Kszysiek7 czemu wszystko do nas? Bo tak Żymianie chcą