- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
1
Ciekawe czy hejterzy Xavi'ego wyszli wczoraj spod kamienia, bo skoro są pierwsi, żeby ostro po nim jechać po WYGRANYM meczu w Walencji to będąc konsekwentnym powinni teraz pochwalić Xavi'ego, bo przy przegrywaniu 1-0, grając w 10 bez swojego najlepszego gracza potrafił ustawić zespół, wprowadzić odpowiedni zmiany i wyciągnąć 1-2.
No chyba, że ktoś zaraz wyleci i powie, że to piłkarze wygrali ten mecz i błysk de Jonga. No to wtedy dziwne jest jechanie Xavi'ego za mecz z Interem. Nie on go przegrał, tylko piłkarze.
1
@cris2706 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12424206#comment-12424206
3
@cris2706 Nie rozumiem co hejterskiego jest krytykowaniu Xaviego za zawalenie LM.
Sam Xavi z zarządem zapowiadali, że Barca walczy o wszystkie trofea.
Jeśli LM to ekskluzywny sklep, to Barca ledwie do niego weszła, a ochroniarz, wziął ją za frak i wywalił z tego sklepu. Nie mówiąc już o jakiejkolwiek perspektywie dojścia do kasy po zrobieniu porządnych zakupów.
Właśnie to martwi, że chwalimy Barcę na bohaterskie wygrywanie meczów, w których Barca gra na tyle słabo, że tego bohaterstwa sytuacja wymaga.
Punktowanie w La Lidze należy docenić, ale jak bym chciał wygranej ligi bez rozwijania zespołu, to zatrudniłbym Conte, co byłoby przyznaniem się do braku większych ambicji.
Ciułanie punktów w lidze w nieciekawym stylu, plus mordobicie w Europie.
0
@Comentateiro no to oczywiste, że jeśli Xavi popełnił błąd, który kosztował nas 3 pkt czy nie wyjście z grupy w LM to krytyka jest zasłużona. Ja odwołuje się do meczu z Valencia, WYGRANYM 1-0 po którym na Xavi'ego wylało się wiadro pomyj tutaj i jestem ciekaw czy te same osoby miały coś do powiedzenia na temat trenera po wczorajszym meczu, bo z reguły większość tych hejterów w takiej sytuacji lubi śpiewać o przebłyskach de Jonga i poszczególnych piłkarzy nie widząc w ogóle trenera. Z kolei w przypadku porażki głównie obwiniają trenera i klasycznie Busquetsa/Albe/Pique itd.
0
@cris2706 Można byłoby mówić, że Xavi nie ma wpływu na zespół, ale jeśli traci się zaledwie 5 goli, to widocznie rywalom z jakiegoś powodu jest trudno nas skarcić. Z drugiej stronie mam wrażenie ułańskiej szarży w ofensywie, tyle, że znowu statystyka goli jest porażająca, w sensie tak ich dużo.
Jednak to aplikuje się tylko do ligi, w Europie Xavi już kilka razy został obnażony. Ta rozbieżność między ligą a Europą jest szokująca. Czyżby La Liga była tak słaba? Nie bardzo to rozumiem.
1
@Comentateiro w LM wyszło jak wyszło, ale nie można zapominać, że była to jednak grupa śmierci (w której nawet Real czy Liverpool miałby problem) + kontuzje kluczowych graczy i sędzia, który pozostawiał wiele do życzenia.
Nie ma co ich oceniać po meczu z Bayernem 0-3, bo już wtedy wiedzieli że bez względu na wynik, z grupy nie wyjdą. W pierwszym meczu Barcelona była lepszym zespołem, ale zabrakło skuteczności. Z Interem szkoda, zwłaszcza rewanżu na Camp Nou, bo tam Barcelona była lepsza a ostatecznie zremisowała i to w końcówce.
Teraz Manchester United, obok Arsenalu główny faworyt do wygrania LE i czuję kolejne ciężary. Uważam, że w tym dwumeczu nie ma faworyta i jeśli odpadniemy to wcale nie będę zdziwiony.