- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1203 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
14
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
26
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1203 Culés
3
Wygląda na to że oficjalnie PiS bedzie mówił że gra twardo wobec Brukseli, ale nieoficjalnie ukorzą się przed Unią i przez to dostana pieniądze z KPO. Oczywiście cała machina propagandowa sprzeda to jako wielkie zwycięstwo rządu i kapitulacje Brukseli. Ziobrysci zostali już odcięci od TVP aby nie forsowali własnej narracji, a możliwe że wkrótce zostaną wywaleni z rządu
1
@barcelonaLM Zamiast Solidarniej to idealnie lewica mogłaby ich zastąpić. Poglądy może przeciwne, ale metody podobne xD
0
@barcelonaLM nie mogą ich wywalić z rządu bo wtedy opozycja mogłaby forsować odwołania i rozliczanie obecnej "władzy" a PiS nie może sobie pozwolić na takie akcje przed wyborami
0
@barcelonaLM tylko że będzie to słaby rząd mniejszościowy,cieżko będzie tą propagandę uprawiać tu masz też dlugi inflacje i sporo padających małych firm.Oraz kaczyński jeździ jedzie po niemcach a tam się dogaduje i to się nie trzyna kuoy.A jeszcze sporo głupot będzie opowiadał.
3
@Azi mogłaby to robić opozycja gdyby Ziobrysci głosowali wraz z nimi. Ale wiadomo że tego robić nie będą, co najwyżej się wstrzymają, a co za tym idzie opozycja nie bedzie mieć większości do rozliczania władzy. W tym momencie rząd mniejszościowy mógłby dojechać do wyborow, PIS by nie forsowal już żadnych trudnych projektów a tylko odblokował KPO i szykował się na kampanie wyborcza.
0
@barcelonaLM dlaczego mieliby tego nie zrobić? Sami będą musieli się promować przez wyborami a jak mają to robić jeżeli chcą ich odciąć od mediów?
1
@Azi bo ziobrysci autentycznie nienawidzą opozycji i jakakolwiek tutaj współpraca z nimi przed wyborami byłaby niewytłumaczalna dla ich elektoratu
0
@barcelonaLM to jest polityka. Jeżeli będą mieli w alternatywie nie dostanie się na następną kadencje to żaden elektorat ich nie powstrzyma