La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

konto usunięte

3

Arabia Saudyjska gra pierwszy mecz z Argentyną. Myslę że Messiemu i spółce będzie bardzo ciężko w tym spotkaniu. Godzina 11 to też będzie dla piłkarzy Argentyny dodatkowy rywal. Ciekawe jak bardzo pomylę się w ocenie Arabusów ale moim zdaniem mogą być czarnym koniem naszej grupy :)

4

@Janiama Poskładają tych Arabów 5-0 bez problemu, w drugiej połowie będą odpoczywać. Teraz wszyscy toczą debatę jak to im będzie ciężko, a po meczu będzie cisza.

4

@kuz @Janiama ta godzina meczu to faktycznie może mieć znaczenie w kontekście fizycznego przygotowania.

Często te ekipy na papierze słabsze sprawiały na ostatnich mundialach wiele problemów i tak np. w 2014 r. (czyli roku gdzie ARG dotarła do finału) z Iranem wygrali dopiero po znakomitym trafieniu z dystansu Messiego.

Powinni wygrać, ale spacerek być nie musi.

1

@Janiama z tej grupy wyjdzie Meksyk i Polska

konto usunięte

0

@Bobo25 Argentyna i Arabia :)

konto usunięte

0

@mekston a z Islandią w 2018 było 1 1

1

@Janiama tak, nawet na poprzednim mundialu - Arabia najpierw dostała wysoko od Rosji, ale potem z Urugwajem tylko 0-1, a z Egiptem wygrali 2-1.

w kontekście ekip z Azji to np. i Japonia i Iran też się dobrze zaprezentowały. Japonia wyszła z grupy i z Belgią też świetnie powalczyła.

Iran ile problemów sprawił Portugalii i Hiszpanii.

1

@Janiama Również to tłumaczyłem kilka dni temu, nikt chyba nie bierze pod uwagę gdzie leży Katar. Arabia będzie u siebie w domu Argentyna wygra po ciężarach 1:0 2:0.
https://www.google.com/maps/place/Arabia+Saudyjska/@25.1950444,46.9473319,5z/data=!4m5!3m4!1s0x15e7b33fe7952a41:0x5960504bc21ab69b!8m2!3d23.885942!4d45.079162

konto usunięte

0

@jedrek7000 Fizycznie będą znakomicie przygotowani. Dla nich klimat nie będzie problemem
Do tego potrafią grać w piłkę i mają bardzo doświadczonego trenera. Może być naprawdę ciekawie. Dobrze że zaczynamy z Meksykiem a nie z nimi.

konto usunięte

0

@Janiama
Argentyna od lat jest przeciętna w fazie grupowej. Wielka szkoda, że nie gramy z nią pierwszego meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?