La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

konto usunięte

4

Najlepszy klub, który nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów?
Hmm, chyba Atletico. Jedenastokrotni mistrzowie Hiszpanii i dziesięciokrotni zdobywcy Pucharu Króla. W finale Pucharu Europy/Ligi Mistrzów grali aż 3 raz, z czego dwa razy byli tak blisko, jak tylko można :

1974 : finał z Bayernem, Hiszpanie wychodzą na prowadzenie w 114 minucie dogrywki, 6 minut później Schwarzenbeck wyrównuje i doprowadza do karnych

2014 : Ramos

2016 : Ateltico przegrywa po rzutach karnych z Realem

Podsumowując, trzy finały, dwa przegrane w karnych, a jeden po główce, która dziś jest historią futbolu...

0

@MESSIah16 Ja myślę że Arsenal. Natomiast jak dalej pójdzie jak do tej pory to będzie tu można dopisać Man City.

konto usunięte

1

@Szreko myślę, że City prędzej wygra Lige Mistrzów niż dogoni w liczbie mistrzostw Arsenal ;)

0

@MESSIah16 No jeśli bez Ligi mistrzów to Benifica
37 mistrzostw kraju
26 Pucharów kraju
7 Pucharów Ligi Portugalskiej
8 Superpucharów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?