La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1039 Culés

12

Dzisiaj obchodzimy 104 rocznicę odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów. Na tę chwilę pracowały i przelewały krew niezliczone pokolenia Polaków. Niestety niedługo było nam dane cieszyć się pokojem. Najpierw wojna polsko-bolszewicka, później brutalna okupacja nazistowska a następnie długa okupacja bolszewickiej Rosji. Ale jako kraj przetrwaliśmy i to. Możemy cieszyć się dzisiaj wolnym krajem. Miejmy nadzieję, że nigdy nie będziemy zmuszeni ponownie przelewać krwi w jego obronie. Niech żyje Polska.


https://zapodaj.net/0e79d2cf650fe.jpg.html
https://zapodaj.net/1df4cbe18e805.jpg.html
@Kondziubarca @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @Ojciec5tkidzieci

1

@Kgorecki2500 jak juz to okupacja nazistowskich Niemiec , trzeba pamiętac ze cały naród niemiecki brał w tym udział ....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?