La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 770 Culés

5

Jarosław Kaczyński od lat wożony jest Skodą Superb- autem z grupy niemieckiego Volkswagena [Tygodnik Polityka].
Mama nadzieję że już niedługo, bo za chwile przecież przesiądzie się na polskiego elektryka obiecanego przez premiera Mateusza.

2

@Przemek2323
To chyba wózek inwalidzki.

1

@Przemek2323 tego co to miał w 2020 wyjść?

1

@Azi kto miał zgarnąć kasę na tym już zgarnął, sprawa do zamknięcia:)

1

@Kinginiesta akurat nie. Trochę przypadkiem ale zahaczyłem zawodowo o ten temat. Tam doszło ostatnio do jakiejś dziwacznej akcji i pewnie teraz to maskują albo kombinują jak rozwiązać problem. Fabryka miała docelowo powstać na terenach pogórniczych w Jaworznie ale zmienili lokalizację na jakiś las. Jaja zaczęły się kiedy okazało się, że wymiana terenów przez ich właścicieli wymaga zapłaty jakiegoś olbrzymiego podatku (czego chyba nie przewidzieli) i nikt nie chce go zapłacić ani nie ma na to środków. Ale tak to się zwykle kończy kiedy decyzje są podejmowane przez polityków z zerową wiedzą i bez konsultacji ze specjalistami z danej dziedziny. Na tej samej zasadzie już kilka lat temu pozwalniali się ludzie od planowania budżetu państwa, bo mieli dość pracy w takich idiotycznych warunkach.

0

@Przemek2323 Gdyby brał na "czasopisma" jak marszałek Grodzki, to teraz też by jeździł Jaguarem XF.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?