La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1400 Culés

0

Co by było gdyby...
Xavi zdobywa ponad 100 pkt w lidze, ale jednocześnie nie wygrywa żadnego trofeum (np. 2 miejsce La Liga, 1/2 LE i 1/2 CdR) - uważacie, że powinien zostać, czy szukamy nowego trenera?
Bo być może za chwilę na rynku będzie dostępny np. Klopp czy Enrique...

1

@Destroyer_of_Worlds klop to marzenie ale on powinien zrobić rok przerwy ,my zobaczymy co dalej xavi pokaże

0

@Destroyer_of_Worlds to byłaby już taka kompromitacja

0

@Marcelinho99 raz Real był za nami zdobywając 96 pkt (i mając remis w ostatniej kolejce, tak by miał 98), więc 2 miejsce mając np. 101 pkt (rekord Ligi) jest w teorii możliwe.

2

@Destroyer_of_Worlds
Sezon 2009-10
1.Barca 98pkt
2.R.Madrid 96pkt

Trenerzy: Pep Guardiola, Manuel Pellegrini.

0

@Destroyer_of_Worlds Nie ma co gdybać i patrzeć na same trofea. Ważne jest jak będzie wyglądać gra.

1

@AmigoBlancos *1. Barca 99pkt

0

@mekston
Fakt mój blad

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?