- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 712 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 712 Culés
3
Ile było już wpisów w trakcie sezonu, ze Haaland to obecnie najlepszy zawodnik świata. Większość jego bramek to dobitki, dostawienie nogi, na pustaka, albo karne.
W sytuacjach gdy dostawiał nogę to niektóre piłki były ciężkie, ale gosc ma predyspozycje do wykańczania takich sytuacji. Jest bardzo dobrym napastnikiem, który jak dostanie pilke to w 90% przypadków zamieni to na bramkę. Jako napastnik może i jest najlepszy, ale ogólnie jako zawodnik? Według mnie nie. Jeszcze gdyby te bramki były po solowych akcjach, to może może, ale nie są. Nie ma piłki=nie ma Haalanda. Napastnik jest rozliczany głównie z bramek, ale od miana NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA oczekuje się więcej na kilku innych płaszczyznach. Gdzie mu do takiego Neymara, czy Messiego, którzy tworzą grę i strzelają bramki. Tak samo Mbappe jest od niego o wiele lepszy.
6
@DaPidejpi Najlepszy napastnik? Jak najbardziej, najlepszy piłkarz? A w życiu
3
@marcin62 No dokładnie. Wiele już takich komentarzy było w trakcie sezonu, ze to top1 gracz. Daleko mu do Mbappe, a co dopiero do Messiego i Neymara
0
@DaPidejpi Nie rozumiem jednego tylko. Czy najlepszy zawodnik, musi być uniwersalny w grze zespołowej? No nie do końca. To, ze np. taki Leo czy Ney ogarniają 3 pozycje, nie oznacza, że są najlepsi. Jak to mówią, piłka to gra opinii. Dla mnie Neymar jest totalnym kozakiem, ale dla kogoś innego plackiem. Może nie ma przeglądu pola itp, chociaż nie mi oceniac, ale czy Ney lub Messi tak jak on zamienią te 90% sytuacji na bramkę? No możliwe, że nie. I dalej to zawodnik który się rozwija. Za 3 lata, moze posyłac takie gały o jakim się nam nie śni.
2
@DaPidejpi bo ludzie w większości patrzą tylko na cyferki, nie zaglebiajajac się bardziej w złożoność piłeczki
Stąd przez lata porównywali Ronaldo do Messiego :v
1
@DaPidejpi nie widziałem opinii, że to najlepszy zawodnik na świecie.