La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 996 Culés

4

Goool od Szymczaka na 2:1 dla Lecha w Białymstoku,w 91 minucie meczu.Kolejorz ma szansę na 1 zwycięstwo w Białymstoku od 2013 roku!

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 frajerstwo Jagi, dwa gole w doliczonym stracić xd
dobrze, że lech nie walczy o mistrza, bo by to wkurzało

0

@MESSIah16 Znając naszą "przewidywalną" ligę to różnie może być z tym że Lech już o mistrza nie walczy.Lech jak wejdzie na podium po słabym początku sezonu to będzie dość duży sukces,patrząc że jeszcze reprezentują Polskę w pucharze trzeciej kategorii,ale to zawsze jakiś europejski puchar :)

3

@FcPortoFan1999 gdyby zebrać tych wszystkich wychowanków Lecha, którzy trochę tułają się po świecie jak Puchacz, Jóźwiak czy Kownacki wzmocnić ich kilkoma ogarniętymi obcokrajowcami i byłaby drużyna na LM. Szkoda tylko, że u nas jak ktoś zagra 1 dobry sezon to już wyjeżdża.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?