La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

konto usunięte

1

ManU przed przyjściem CR7 dostało się do LM. Pełny sezon z nim - Liga Europy. Teraz nic nie gra i zapewne odejdzie w zimie - obstawiam że znów się dostaną ;D

1

@TheNekro94 W styczniu przejdzie do Chelsea, która ostatecznie nie zakwalifikuje do LM bo wyprzedzi ją Manchester United

1

@TheNekro94 Ronaldo jest tragiczny. On nie powinien wracać a teraz jak już jest to jest beznadziejny. Ferguson zrobił niedźwiedzią przysługę klubowi i teraz trzeba się męczyć oglądając go i znosząc jego fochy.

konto usunięte

0

@Ptasior Chelsea go chce? Bez jaj...

0

@TheNekro94 Nie wiem. Jakieś plotki były, ale nie chce mi się wierzyć, że w niebieskiej części Londynu są aż tak głupi

konto usunięte

0

@Ptasior Bardzo w to wątpię. Sporting albo MLS. Ale Sporting na tym nic nie zyska... Jeśli go wezmą to pożałują.

2

@TheNekro94 Żeby trafić do Sportingu to pan ładny musiałby najpierw drastycznie obniżyć wymagania finansowe, a jakoś nie jestem pewny czy będzie na to chętny.

0

@TheNekro94 Pójdzie na 90% do Chelsea, właściciel the blues Todd Boehly podobno mocno się uparł na ten transfer i już wcześniej robił podchody.

0

@TheNekro94 No ponoć dużą przyczyną niezgody między Boehlym a Tuchelem był tranfer Ronaldo. Tuchel go nie chciał a właściciel tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?