- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
3
Dalsza część wywiadu Ronaldo w formie punktów (wzięte z profilu @veS_111 na TT):
1. Tu akurat cytat: "Nie wiem, dlaczego Wayne Rooney tak bardzo mnie krytykuje. Może dlatego, że on skończył swoją karierę, a ja ciągle występuje na wysokim poziomie? Nie powiem, że wyglądam lepiej od niego, ale to prawda... [śmiech]."
2. Ronaldo przyznaje w wywiadzie, że śmierć jego nowonarodzonego dziecka bardzo nim wstrząsnęła. To, co dało mu paliwo do dalszej gry to wsparcie, jakie otrzymał od kibiców Liverpoolu na Anfield, gdy fani oklaskiwali Portugalczyka w 7. minucie meczu. "Nigdy się tego nie spodziewałem" - dodaje.
Takiego samego wsparcia nie odczuł jednak ze strony MU. Przeciwnie, Ronaldo oskarża klub o brak empatii. W czerwcu, gdy jego córka była hospitalizowana, Ronaldo nie mógł przybyć na pre-sezon. Włodarze United zaczęli w niego wątpić, co "zabolało" Ronaldo.
3. Cristiano był przerażony lekceważącą postawą młodych graczy United, ponieważ wielu z nich nie było w ogóle zainteresowanych doświadczeniem Ronaldo, które nabył w trakcie swojej znakomitej kariery.
4. Kolejny cytat o kibicach: "Fani są dla mnie najważniejszą rzeczą w futbolu. Ty grasz dla nich. Oni zawsze są po mojej stronie. Czuję to za każdym razem, gdy wychodzę z domu, gdy idę ulicą. Fani są dla mnie wszystkim, dlatego udzielam tego wywiadu. Sądzę, że to odpowiedni moment, by powiedzieć co myślę."
2
@Worny Jeśli to nie fejk, to potężna odklejka z jego strony XD
1
@HighestInTheRoom A no nie fejk, nawet latają już po internecie nagrania z tym wywiadem.