La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 908 Culés

6

I po co ruszają klasyka? Co to będzie za film bez Waskiego i bez Siary pewnie?
Cezary Pazura potwierdza ze powstanie Kiler 3

1

@kulek22 Potwierdza? Czy po prostu, jak został zapytany czy gdyby mieli nakręcić trzecią część to by zagrał? Jakaś wypowiedź?

1

@kulek22 Brak nowych pomysłów! Skąd niby biorą się te wszystkie remake, prequele i sequele. Format się sprzedał, to może dalej się będzie sprzedawał i znowu. Czasami, ale się udaje.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Potwierdził, że jest scenariusz do 3 części. Tyle.

0

@kulek22 kilerem bedzie Stuhr?

0

@tristan87 A Machulski powiedział, że nie będzie reżyserem.

"Ale my mamy już od dawna pomysł, który rozpisujemy dość skrupulatnie – zapewnił."

Czyli huk wie kiedy to w ogóle powstanie ^^

0

@Danny Gaucho w wywiadzie powiedział że scenariusz powstaje, że rozmawiał z Machulskim( on nie chce tego robić ale może być mentorem) że inspiracją jest sukces nowego Top Guna

3

@kulek22 Ta, widzę ten news na filmwebie. Czyli piszą ten scenariusz, ale reżysera nie ma, aktor który gra Wąskiego nie żyje. Rewiński kilka lat temu odciął się od mediów i telewizji. Figura to już nie figura :D. Nie ma z czego lepić za bardzo.

0

@Danny Gaucho no i właśnie dla tego niech schowają głęboko do szafy to co już przygotowali a w kinach puszcza 1i 2 część, młodzież zobaczy jakie się kiedyś filmy robiło

1

@Danny Gaucho Poczekają aż 3/4 obsady umrze ze by się nikt nie przyczepił.....

1

@kulek22 Bez sensu totalnie. Teraz przez te wszystkie poprawności itp. humor i żarty z pierwszych dwóch części po prostu nie przejdą, więc tym bardziej nie wiem po co robić kolejną część

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?