La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1170 Culés

konto usunięte

0

Serge Gnabry MVP Mistrzostw Świata w Katarze.
Zapamiętajcie to

0

@Rust_Cohle Neymar

0

@Rust_Cohle Podzielisz się towarem?

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Dostanie za przestrzeganie szabatu przez cały mundial.

konto usunięte

2

@Comentateiro co myślisz, ze niemozliwe?
To się zdziwisz.
Niemcy daleko zajdą, a tutaj jakby o nich zapomniano.
Musiala też odpali fajerwerki

0

@Rust_Cohle Ja coś czuję, że Ymbappe trochę namiesza na tych MŚ

0

@Rust_Cohle Po dłuższym zastanowieniu, powiedziałbym, że nie jest to skrajnie niemożliwe. On naprawdę w ostatnich tygodniach rozkwitł, a to jest taki gość, że jak jest w gazie, to jest w stanie robić mecz za meczem, kręcąc rywalami, jak Brazylijki biodrami. Nie wiem czy na nr 1 w turnieju, ale w szerokiej czołówce by mnie nie zaskoczył. Tym bardziej, ze gra u Flicka, który wydobywa z graczy wszystko co najlepsze.

A Musiała to wiadomo, genialny chłopak

konto usunięte

0

@Rust_Cohle mogą zajść daleko ale mam nadzieje że Szwaby dostaną szybko wpiernicz a niech dostaną za II wojnę światowa :D

konto usunięte

1

@Comentateiro no właśnie, dużo osób już nie pamięta, ale przecież jak Bayern z Lewym sięgał po LM, to Gnabry latał po swojej stronie jak wściekły i nieźle Oro robił, to samo w repce ma świetne staty.
Miał słabszy sezon, ale obecny wygląda bardzo dobrze i widzę w nim kandydata do takiego MVP turnieju, którego mało kto się spodziewał

0

@Rust_Cohle jeszcze wczoraj byś napisał, że Ronaldo. Ależ ma niewdzięcznych fanów Portugol.

konto usunięte

0

@arasz1819 Napisałbym, ze Van Dijk, ale on to z partaczami gra w swojej repce i gówno ugrają, a szkoda.

konto usunięte

0

@Rust_Cohle a po za tym to wal.. ten krawy mundial, i skorumpowana uefefife (;

0

@Rust_Cohle tak bez Koemana? Koemanem się mnie rani prosto w serce.

1

@MesQueUnClub_87 Francja jak wyjdzie z 1 miejsca to moze sie w przyjemna drabinke wpasc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?