- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1170 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1170 Culés
0
Serge Gnabry MVP Mistrzostw Świata w Katarze.
Zapamiętajcie to
0
@Rust_Cohle Neymar
0
@Rust_Cohle Podzielisz się towarem?
1
@Rust_Cohle Dostanie za przestrzeganie szabatu przez cały mundial.
2
@Comentateiro co myślisz, ze niemozliwe?
To się zdziwisz.
Niemcy daleko zajdą, a tutaj jakby o nich zapomniano.
Musiala też odpali fajerwerki
0
@Rust_Cohle Ja coś czuję, że Ymbappe trochę namiesza na tych MŚ
0
@Rust_Cohle Po dłuższym zastanowieniu, powiedziałbym, że nie jest to skrajnie niemożliwe. On naprawdę w ostatnich tygodniach rozkwitł, a to jest taki gość, że jak jest w gazie, to jest w stanie robić mecz za meczem, kręcąc rywalami, jak Brazylijki biodrami. Nie wiem czy na nr 1 w turnieju, ale w szerokiej czołówce by mnie nie zaskoczył. Tym bardziej, ze gra u Flicka, który wydobywa z graczy wszystko co najlepsze.
A Musiała to wiadomo, genialny chłopak
0
@Rust_Cohle mogą zajść daleko ale mam nadzieje że Szwaby dostaną szybko wpiernicz a niech dostaną za II wojnę światowa :D
1
@Comentateiro no właśnie, dużo osób już nie pamięta, ale przecież jak Bayern z Lewym sięgał po LM, to Gnabry latał po swojej stronie jak wściekły i nieźle Oro robił, to samo w repce ma świetne staty.
Miał słabszy sezon, ale obecny wygląda bardzo dobrze i widzę w nim kandydata do takiego MVP turnieju, którego mało kto się spodziewał
0
@Rust_Cohle jeszcze wczoraj byś napisał, że Ronaldo. Ależ ma niewdzięcznych fanów Portugol.
0
@arasz1819 Napisałbym, ze Van Dijk, ale on to z partaczami gra w swojej repce i gówno ugrają, a szkoda.
0
@Rust_Cohle a po za tym to wal.. ten krawy mundial, i skorumpowana uefefife (;
0
@Rust_Cohle tak bez Koemana? Koemanem się mnie rani prosto w serce.
1
@MesQueUnClub_87 Francja jak wyjdzie z 1 miejsca to moze sie w przyjemna drabinke wpasc