- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 912 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 912 Culés
0
Kacapom to się te rakiety nigdy nie skończą?
0
@Ptasior myślę że taki kraj ma praktycznie niewyczerpaną ilość rakiet
9
@MesQueUnClub96 to źle myślisz, zostało im kilkaset rakiet
2
@Aragorn33 Jego wypowiedź jest z serii "nie mam pojęcia, ale się wypowiem" xD
1
@Ptasior Też chciałbym to wiedzieć Stefan.
0
@Aragorn33 Kilkaset? A skąd ty wiesz ile rakiet zużyli i ile mieli xD
@LambiPL ta bo ty co do cyfry jedności wiesz ile Rosja ma rakiet
1
@MesQueUnClub96 od Jarosława Wolskiego, liczył to, porównując ich potencjał produkcyjny i ilość potwierdzonych zużytych rakiet.
0
@Ptasior
Skończyły się w marcu, maju, sierpniu itd. Jeśli wierzyłeś w te bajki, to teraz usiądź i pomyśl. Rosja produkuje rakiety na ten konflikt od 2015 roku. Ile ich ma? Diabli wiedzą. Trzeba brać na poważnie to co mówili przed wojną o swoim arsenale. A to oznacza, że mają jeszcze dwa latające wynalazki, których nie pokazali na polu walki.
I nie myśl, że nie mają mikroukładów, bo niedawno okazało się, że sami je robią od dawna. Dlatego te "irańskie" drony, to w sporej części jest ich produkcją. Jakoś niedawno był pożar w fabryce, w której się podobno je produkuje.
To co się dzisiaj dzieje to pochodna przerwania negocjacji. Wygląda na to, że mocarstwa się dogadały, tylko Ukraina się nie zgadza na uzgodnienia. No i teraz niestety będą cierpieć cywile. Tragedia i dramat.
0
@Aragorn33 Tylko że żaden kraj nie pozwoliłby sobie na to żeby nie mieć rakiet w ogóle. Nawet Rosja.
0
@MesQueUnClub96 Poszukaj sobie wyliczeń ile miesięcznie i rocznie rosja była w stanie wyprodukować rakiet przed wojną i zobaczysz że nie były to wcale liczby zbliżone do "niewyczerpanych ilosci". Dalej możesz sobie poszukać przybliżonych wyliczeń potwierdzonych wybuchów, wystrzeleń i zestrzeleń rakiet rosyjskich. Do tego produkcja rakiet spadła, przez brak komponentów w związku z nałożonymi sankcjami. Tak jak wielu ekspertów mówiło o tym że rakiety są na wyczerpaniu, i dlatego rosja kupowała irańskie drony. Ale lepiej pierdzielnąć głupotę "mają praktycznie niewyczerpaną ilość" i jeszcze się sapać xD
1
@MesQueUnClub96 tak samo jak Rosja nie mogła sobie pozwolić na zaatakowanie Ukrainy bez wcześniejszej przewagi wojsk 3:1 ;p
Nie twierdzę, że wystrzelą wszystkie, ale zbliżają się do granicy rezerw strategicznych.
0
@Aragorn33 to nie to samo. Rosja myślała że większość Ukraińców przyjmie ich z otwartymi rękami