La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

konto usunięte

7

@barcelonaLM tak jak pisałeś S-300 ale nie odpisałeś niżej to tutaj napiszę. Zasięg S-300 jest do 200km więc albo Ukraina to zestrzeliła i niestety szczątki wleciały do nas albo poleciało z terenów Białorusi bo przecież Ruskich na Zachodzie Ukrainy nie ma.

0

@Emhyr no to ciekawe info w sumie

12

@Emhyr To nie mogly byc szczatki, bo wywalilo krater wielki jak ego CR7.

obstawiam jakas wadliwa rakiete, ktora chybila celu. Pytanie, czy to byla rakieta rus, czy UKR.

Edit: w sumie najgorsza sytuacja bedzie jak obydwie strony umyja rece od tego incydentu, ale licze, ze eksperci beda w stanie stwierdzic dokladne pochodzenie rakiety. Z drugiej strony Ukraincy mogli rakiete zdobyc od ruskich, wiec na dwoje babka wrozyla.

konto usunięte

0

@Emhyr Nie ufam im jakoś.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Zależy jak duży był ten odłamek. Na zdjęciu masz tylko ten czubek a reszty nie ma. Nie wiem jak duże to jest ale jak spada z duzej wysokości to kto wie czy by takiego krateru nie zrobiło. Może gadam głupoty ale samo to że ma zasięg do 200 km już coś mówi.

0

@Emhyr Tez prawda, umknela mi ta informacja o zasiegu.

0

@Emhyr albo s 400 zasieģ 400m z bialorusi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?