La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1204 Culés

0

Czas wrócić do gry na 4 obrońców, bo chociaż będziemy coś bronić, My inaczej nie potrafimy grac, czas sobie to uświadomić ze w najbliższym czasie a przynajmniej za Naszego życia nie będziemy orłami w grze kombinacyjnej, za dużo czynników się na to sklada, począwszy od szkolenia po idiotyczne zarządzanie klubami w ekstraklasie, nie Mamy ludzi którzy się znają na piłce i dodatkowo którzy maja smykałkę przedsiębiorczą, My się nadajemy do ulepszania gry defensywnej i próbować jakieś kontry, szkolić stale fragmenty i liczyć na Cud, taka smutna prawda, zawsze się Nam trafi 3-4 klasowych zawodników w danym czasie, ale pamiętajmy ze o sile kraju nie decydują Ci najlepsi, tylko Ci co są za Nimi, czyli duza solidna konkurencja

0

@haryveb944 Na to już jest za późno, od dłuższego czasu 711 tak mąci z formacjami, że tak naprawdę nie mamy żadnej jakoś dobrze wypracowanej. Dla mnie granie 4-4-2 przy zawodnikach jakich mamy jest idealne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?