La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

0

0

@Ostatnikrwawygang Albo Musk to skończony idiota który jakimś cudem dorobił się milionów albo specjalnie zatopił Twittera.

1

@don'T.R.I.P.e On chce za wszelką cenę być w centrum uwagi.

1

@don'T.R.I.P.e Tweeter tonął i bez Muska, a on sam miał też sporo wpadek biznesowych. Bawi mnie jednak niezmiernie ten bobas z autyzmem i przerośniętym ego, który myśli, że jest geniuszem i czego się nie dotknie to zamieni się w złoto. A i radują mnie kłopoty Tweetera bo dla mnie to portal dla ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć więcej niż jednej linijki, nie znoszą niuansów, a fake newsy łykają jak pelikany.

1

@Ostatnikrwawygang Mam podobne zdanie co Ty.
Musk coraz bardziej idzie w strone szaleństwa w stylu Trumpa i te wszystkie wykwity gdzie próbował inzynierów Twittera dzieci robić i byl wyjaśniany naprawde mnie rozbawiły xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?