- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
6
Co to wgl za mundiale są... Najpierw u ruskich, którzy co chwilę konflikty zbrojne robią, później u katarczykow, którzy na krwi ludzi stadiony budują ... Porażka ten Hui łysy
4
@Pawci023x Mistrzostwa świata 2030 powinny zatem odbyć się w Korei Północnej,aby promować ten przepiękny kraj Słońca Narodu.
0
@Pawci023x No tak w Brazylii np. nikt nie zginął przy budowie stadionów i każdy miał zapewnione znakomite warunki i wynagrodzenie :]
2
@AlexDark00 W Brazylii zginęło może z 10 osób. Była przedstawiana grafika. A 10 to może być zwykłych wypadków przy pracy. Katar to w ogóle inna liga i łamanie praw człowieka.
0
@AlexDark00 Rzuć jakiś artykuł ilu to ludzi zginęło podczas budowy stadionów w Brazylii, ciekawe czy chociaż 1/10 tego co w Katarze.
0
@marcin62 A no tak, zginęło mniej to kij z nimi xd
0
@AlexDark00 Twoje dopowiedzenie, ale jeżeli faktycznie liczba śmierci w Brazylii zakręciła się w okolicach 10 ludzi, to nie uważasz że z budowa stadionów w Katarze było cos nie tak, skoro zginęło tam kilka tysięcy ludzi?
0
@marcin62 Czyli nie będziesz oglądać? Fakt zginęło dużo ludzi, ale przy budowie w Brazylii też (tak nie tyle ale jednak).
0
@AlexDark00 no właśnie brakuje konkretnych danych żeby porównać
A co do samego mundialu to szczerze nie wiem, może zerknę na mecze Polski i Argentyny ale totalnie nie czuję tego mundialu, może mi się jeszcze entuzjazm odpali jak to już ruszy na poważnie