La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

5

"They'll call me freedom just like a wavin' flag" mogli sobie darować, bo puszczanie tego na katarskiej ziemi brzmi groteskowo.

4

@nuevojugador to nie oglądaj marudo

4

@KlonaZepan Ostatnie czym się przejmuję to jakiś random z internetu mówiący mi co mam robić. Pozdrawiam :P

0

@KlonaZepan Dla niektorych cały mundial to groteska i hipokryzja, ale oczywiście będą oglądać xd

1

@Barcanajlepszyteam Hipokryci oglądają hipokrytow heh

0

@Barcanajlepszyteam Rozumiem, że oglądać można wyłącznie będąc przychylnym i pochlebnym? Jakakolwiek szczypta krytyki i posiadanie własnego zdania sprowadza wszystko do tego by nie oglądać?
Mundial dopiero się zaczął, a chyba niektórym już zbyt szybko udzielił się katarski klimat wolności człowieka...

0

@nuevojugador Skoro tak bardzo przeszkadza Ci hipokryzja szejków i nie zgadzasz się z zakazami które zostały przez nich wprowadzone, to po co to oglądasz i w pewnym stopniu wspierasz? Wszyscy wielce zbulwersowani, ale oczywiście oglądać będą. Tak samo piłkarze. Niby im przeszkadzają zakazy, ale na mundial polecieli i żadna reprezentacja nawet nie pomyślała, żeby go zbojkotować. A tylko wtedy mogłoby się coś zmienić. A tak szejkowie zobaczyli, że za kasę można kupić wszystko i wyj*bane mają na ludzi, którzy ich krytykują w internecie.

0

@Barcanajlepszyteam Trochę sobie dopowiadasz, a mi imputujesz "że tak bardzo przeszkadza mi hipokryzja szejków".

Napisałem tylko, że komicznie wypadło puszczenie na ceremonii otwarcia cytowanego przeze mnie fragmentu piosenki "Wavin' Flag", to wszystko. A Ty robisz z tego analizę zbulwersowanych, oglądających, form protestu i próbujesz wyrokować o tym kto powinien oglądać, a kto nie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?