- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
3
Rozum podpowiada, że nas pokonają ale jak zawsze serce mówi coś innego. Podoba mi się że z wiekiem nic się w mojej pasji do piłki nie zmieniło. Pamiętam mundial w Hiszpanii w 1982 i pierwszy mecz z Włochami. Wtedy to były moje pierwsze MŚ i jeszcze nie byłem skażony porażką w pierwszym spotkaniu. Dlatego teraz są te same emocje co 40 lat temu z dodatkiem lekkiego strachu pierwszym meczem na mundialu.
2
@Janiama To ja z kolei z wiekiem zacząłem sport traktować w większym dystansem. Nie przeżywam już tak porażek jak kiedyś i śledzę piłkę z dużo większym spokojem.
1
@Janiama Mój pierwszy mundial który pamiętam to USA 94 rok, choć oczywiście bez naszej reprezentacji. Musiałem czekać do 2002 roku by przeżyć te emocje związane z występem własnego kraju na mundialu.
Nie muszę chyba pisać jakie to były emocje po tych meczach...
0
@Janiama co myślisz o zakładzie ,jedynym bramkarzem który zagra będzie Szczęsny Nie. Sam wiesz jak Wojtek miał te przygody ?
1
@Janiama im dłużej się uda utrzymać remis tym szansę na czesiowego fiflaka w końcówce będą rosły. Zawsze jest jakaś nadzieja chociaż nigdy nie będę popierał takiej piłki.
1
@Janiama
Teraz nie wiem czym się kierować w Twoim obstawianiu. Serce 1-0, lub 2-1 dla Polaków. Rozum podpowiada porażkę z Meksykiem 1-2.
0
@gumaz Oby zagrał wszystkie mecze
0
@arasz1819 ale zobacz wczoraj Walię. Do przerwy nie istniała. Dała się USA wyszumieć i fizycznie wyczerpać. Mam nadzieje że my możemy podobnie zagrać
0
@Janiama no taki jest plan wydaje mi się na każdy mecz tej reprezentacji. Tylko czasami inni zaczynali szumieć bramkami i wtedy już jest lipa. Wszystko się dzisiaj okaże na co nas stać.
0
@Janiama grałeś kiedyś w reprezentacji?