La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1736 Culés

4

skąd się wzięło stwierdzenie, że Messi na mundialu w 2014 był absolutnym kozakiem i tylko dzięki niemu dostali się do finału? 3 gole i wszystkie 3 w fazie grupowej. Asysta w 1/8 z Szwajcarią i potem nic. Ogólnie atak Argentyny w fazie pucharowej był beznadziejny- finał i półfinał bez gola. Ćwierćfinał gol Higuaina taki powiedzmy sobie nie wypracowany w 100% i z Szwajcarią w dogrywce dopiero. Tylko dzięki obronie solidnej zawdzięczają tam sukces. Tylko jeden gol stracony w fazie pucharowej i do w dogrywce. Messi wcale nie był taki wybitny tam

2

@FCB24 I tak najlepszy z Argentyny patrzac na caly turniej

konto usunięte

2

@FCB24 bo było ogromne ciśnienie na sukces Argentyna i samego Leo, staty były całkiem niezłe i została dorobiona narracja. A on zagrał po prostu bardzo fajny turniej, ale nie wybitny.

3

@Encore Mascherano już był lepszy tylko niestety grał na pozycji której się nie docenia. Jego dwa wślizgi z Holandią w końcówce zapewniły karne

1

@FCB24 To, że w późniejszych etapach nie asystował i nie strzelał goli nie znaczy że nie zrobił niczego. Na całym mundialu zanotował najwyższą średnią ocen, za nim byli już tylko James, Robben czy Neymar. Na pewno obok Mascherano był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem Argentyny. Nie bez powodu też zgarnął nagrodę dla najlepszego zawodnika mistrzostw.

0

@Donnie_Darko przesadzoną nagrodę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?