La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

konto usunięte

12

Co do meczu Argentyny już na chłodno. Mam wrażenie, że wygrywając finalissime - ludzie pomyśleli, że sięgnęli już po mistrzostwo świata. Passa zwycięstw + wygrana w COPA AMERICA miała zdjąć ciężar z kadry i przede wszystkim z Messiego, a wyglądało, to zupełnie odwrotnie. Strasznie elektryczny mecz w wykonaniu Argentyńczyków. W pierwszej połowie sam zastanawiałem się, czy ta taktyka Albicelestes jest umyślna, czy Arabia grała tak dobrze. Pomijam tutaj sytuacje z bramkami ze spalonego. Gdy Arabia przedostawała się w pole karne rywali, to Argentyna broniła strasznie nisko - niby była w tym jakaś agresja, ale ktoś, kto ogląda mecze tej drużyny, to wiedział, że czegoś tutaj brakuje. Każda lepsza jakościowo ekipa, która dostała by tyle miejsca z przodu, zrobiłaby coś więcej, bo naprawdę było do tego mnóstwo okazji. Pomijam tutaj ocenę poszczególnych piłkarzy, bo każdy widział jak to wyglądało. Trzeba pochwalić Arabie za świetny i agresywny mecz - sędzia mógł wcześniej pokazać jakąś żółtą kartkę, ale Argentyna nie powinna na to narzekać, ponieważ dziś Arabia grała z takim nastawieniem, jakim powinna grać Argentyna. Oczywiście zachowując wszelkie proporcje piłkarskie. Co do składu na przyszłe spotkania, to myślę, że nie ma co się tutaj rozczulać, bo nie ma na to już czasu. Lisandro wskakuje za Romero, za Paredesa - Enzo, Mac Allister za De Paula i Acuna za Tagliafico. Zostały tylko dwa mecze i dwa finały - Vamos Argentina - będzie dobrze :)

2

@AFA90 No i takie komentarze są merytoryczne, w której wszystko jest zawarte - od rozsądnej krytyki po dobre argumenty, a nie niektóre wys*ywy z wcześniej. Szanuję.

1

@AFA90 i ten ostatni finał oby przegrali

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AFA90 Mam nadzieje ze Lisandro bd grał.Uwielbiam goscia.

0

@AFA90
Poważnie chciałbyś żeby Argentyna wygrała kosztem Polaków?

konto usunięte

0

@19Riki20 Oczywiście chciałbym, aby oba kraje awansowały. Nie jestem z rozdartych serc v2 :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?