La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 692 Culés

3

Ta różnica potencjału w zawodnikach między Niemcami czy Francuzami a Argentyną.
Argentyńczycy wyglądają personalnie jak biedni krewni.

1

@Comentateiro Wygrali chociaż swoje Copa America.

1

@koksik2700 To naprawdę aż trudno uwierzyć po czasie, że ograli Brazylię.

0

@Comentateiro Ale jak to? Przecież niejaki @Lionel_Messi10 twierdzi, że kadra Argentyny to TOP xD

A prawda jest taka, że te Moliny, Tagliafiki, Acunie, De Paule czy Paredesy to zwykłe kołki, wystarczy pooglądać jak grają w swoich klubach. Wyjąć Messiego i Lautaro i to są średniaki do bicia na max 1/8 mundialu.

0

@HighestInTheRoom Nie wiem skąd bierzesz to info. Messi powiedział, ze nie są w ścisłej czołówce turnieju. Jest świadom ograniczeń tej grupy, i wie jak silne jest kilka innych reprezentacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?