- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
7
Sadio Mana to prawdziwy chad
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1655562321NH1iMAjrAfIfZVrkaryHd6,w400.jpg
3
@Medium Co mają social media do szanowania Boga? Jedenaste przykazanie brzmi "Nie będziesz korzystał z social mediów swoich."?
Odklejony fanatyzm religijny xD
6
@Hosh Nie odklejony fanatyzm religijny, tylko zdanie wyjęte z kontekstu.
5
@Hosh Haha a może daj mu żyć jak chce i nie obrażaj?
1
@Hosh Każdy ma wymagania jakie chce, pewnie miał na myśli żeby nie siedziała całymi dniami w telefonie. A do Boga co Ci do tego?
7
@Medium Ten gość z tym całym swoim podejściem do życia, konsumpcjonizmu poprostu trochę nie pasuje do obecnego świata.
Ale szacunek za postawę i tak się należy.
0
@BorzyKrzys @Medium Nikogo nie obrażam. Po prostu jeżeli ktoś myśli, że używanie social mediów to obraza Boga to absolutne odklejenie od rzeczywistości i tu nie ma o czym dyskutować. Nie wiem po co tutaj mieszać religie. Jakby powiedział, że nie lubi jak kobieta używa sociali to spoko, ale pitolenie o jakiejś obrazie Boga to xD
0
@Hosh "Każdy ma swój sposób na dokonywanie wyboru miłości." To powiedział Mane na końcu swojej wypowiedzi. Więc sorry, ale ch... ci do tego kogo sobie wybierze na żonę.
0
@BorzyKrzys Widzę, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Polecam wrócić do podstawówki.
1
@Hosh To Ty nie umiesz czytać, bo z automatu powiązałeś te dwie sprawy, gdzie to są dwa inne zdania, a w oryginalnej wypowiedzi wydźwięk jest jeszcze inny. Pozdro