La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

0

Taka piwkowa rozkmnina : Neymar z powodu widowiskowego stylu gry jest bardzo popularnym piłkarzem. Ale pauzuje w dużej ilości meczów z tego samego powodu (jest często faulowany). Myślicie, że gdyby miał styl "surowego skrzydłowego-goleadora", który nie gra pięknie, a ma statystyki lepsze niż w tej chwili, to ludzie postrzegaliby go jako lepszego piłkarza, niż postrzegają obecnie? Pozderki i miłego wkndu :)

0

@DonAndres*8 Skoro z dość drewnianego(szczególnie w porównaniu z Messim) Ronaldo wielu robi boga futbolu to pewnie z Neymarem byloby podobnie

0

@DonAndres*8 myślę, że nikt nie kwestionuje tego jak dobrym jest piłkarzem, potencjał i umiejętności na najwyższym poziomie. Raczej wiele ludzi wskazuje na problem z mentalnością u Neymara

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?