La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1662 Culés

#Tiki-taka

Xavi: Rozmawialiśmy z ojcem Endricka oraz z samym zawodnikiem. Wyjaśniłem im nasz projekt. Chcemy mieć talenty takie jak on. To typ zawodnika, jakiego potrzebujemy. Mam nadzieję, że do nas dołączy. To zależy już od niego. Oferta od federacji brazylijskiej? Zaproponowano mi dołączenie do sztabu Tite, ale ja nie chciałem być asystentem. Byłbym pierwszy Europejczykiem, który pracowałby w kadrze Brazylii, ale ja chciałem być trenerem. [@ESPNBrasil]

0

Myślę, jego nie interesuje projekt tylko $$$.

0

A moim zdaniem zrobił błąd odmawiając roli asystenta. Może Tite nie byłby najlepszym wyborem, ale mógłby zostać asystentem Guardioli i czegoś się od niego nauczyć. Wystarczy spojrzeć na Artetę, był asystentem Guardioli i teraz dobrze radzi sobie jako trener w Arsenalu. Natomiast Xavi zamiast powoli uczyć się wszystkiego, to wolał wszystko na szybko. Dwa lata w Katarze i już do Barcelony, a potem zdziwienie że lepsi trenerzy zjadają go taktycznie.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 nie wiem czy to są specjalnie lepsi trenerzy > Xavi.
po prostu mając takich zawodników jakich zażyczył Xavi to nie trzeba być taktykiem by wygrywać mecze. z drugiej strony trzeba przyznać, że miewa 'przebłyski' taktyczne.

jeśli chodzi o Endricka zaś, to nie oszukujmy się, że pójdzie do Barcelony - jako dzieciak biegał z koszulką Realu. do tego Barcelona za późno się włączyła do gry, gdzie PSG już kusi go kasą a Real grą wśród Samby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?